> >

Рулонні штори в дитячу кімнату

Яскраві малюнки дуже подобаються дітям. Наповнення кімнати життєрадісними кольорами допомагає не тільки підняти настрій, але і зробити інтер'єр стильним, оригінальним. Різноманіття, представлене у нас, робить рулонні штори для дитячої кімнати функціональним атрибутом оформлення приміщення.

Тканевые детские рулонные шторы
Рулонные детские шторы
Детские шторы
Шторы в детскую
Шторы для детской
Ролеты в детскую

Рулонні штори в дитячу кімнату

Малюки ніколи не сидять на місці. Виявляючи активність і граючи в рухливі ігри, ваше чадо може нашкодити собі і оточуючим, не помічаючи цього. Важкі гардини та портьєри, розташовані на вікнах непосид часто стають атрибутом для гри в хованки або просто гойдалок, поки батьки відвернулися. Тому важкі елементи у вигляді карнизів і об'ємних полотен можуть нашкодити або впасти на дитину. Щоб убезпечити вашу родину, наша компанія пропонує альтернативу застарілого віконного оформлення. І пропонує дитячі рулонні штори купити з подальшою установкою на вікнах.

Діти, як і дорослі батьки, розуміють важливість штор. Завдяки виробу можна не боятися яскравого світла, а самостійно регулювати освітленість в кімнаті. А також розкласти улюблені іграшки на підвіконні і не думати про те, що вони можуть вигоріти на сонці. У вечірній час сховатися від очей перехожих, і спати, коли на вулиці день. Маленькі господарі звертають увагу не тільки на функціональність, але і красу виробу. Саме тому рулонні штори в дитячу купити можна в різних кольорових інтерпретаціях і навіть замовити індивідуальний друк з улюбленим мультиплікаційним героєм дитини.

Вибираючи варіант для дитячої кімнати, варто звернути увагу на наступні особливості виробу:

  • Ролет не займає багато місця, що дає можливість зручно розмістити всі необхідні речі і задіяти підвіконня.

  • Полотно складається з спеціальної тканини, яка просякнута засобами, що протистоять збору пилу. Також з тканини легко видалити забруднення і провести прибирання.

  • Легкість і надійність монтажу забезпечить зручне користування усієї конструкції.

  • Можливість збірки яскравих кольорів і текстур для оформлення кімнати.

Купити рулонні штори в дитячу – це творче заняття для дітей та їх батьків. Так як правильне оформлення підніме дитині настрій і убезпечить від падінь важких карнизів та збору пилу на важких тканинах. Якісні вироби порадують всіх мешканців будинку.

Виріб для всього будинку

Красиве і ергономічне оформлення віконних прорізів допоможе заощадити місце в просторі і зробити приємну атмосферу в приміщенні. Якісні вироби прослужать довгі роки без поломок і замін деталей, кожен день, закриваючи і відкриваючи ваші вікна. Наша компанія пропонує наступні варіанти рулонні штори для дитячої та інших кімнат:

  • Ролети касетного типу.

  • Відкриті та закриті системи.

  • Різні механізми для керування: ланцюжковий, пружинний, электропривідний.

  • Оригінальні варіанти оформлення: друк, день-ніч, текстури тканини і рельєф.

  • Вибір полотна виходячи з потреби світлопроникності.

  • Підбір чіткого розміру в залежності від прорізу.

Представлені вище та інші особливості допоможуть вам підібрати правильний та якісний виріб. Наші фахівці приїдуть на замір і виготовлять унікальні варіанти для ваших кімнат не залежно від призначення. А консультанти підберуть відповідні конструкції у відповідності з ціновою політикою і необхідністю оформлення світлових прорізів.

Ролети в дитячу кімнату – ідеальний варіант, який малюки можуть використовувати самостійно. Вибираючи легкі ручні механізми, діти відмінно регулюють світло і перетворюють керування виробом у пізнавальну гру, в яку можна грати два рази в день. І спостерігати за всім, що відбувається за вікном незалежно від часу доби. Перетворіть життя дитини цікаве захоплення наповнене комфортом, зручністю і вибирайте рулонні штори дитячі в кімнату вашого чада.

Вибрати й купити штори для кімнати вашої дитини можна в розділі нашого сайту «ціни на тканинні ролети», либо проконсультировавшись с менеджером по телефону: (044) 221-46-23

Схожі статті

Рулонні штори

Ролети black out

Рулонні штори з фотодруком