> >

Рулонні штори, тканинні ролети на балкон

Балкон – чудове місце не тільки для посиденьок за чашкою кави, але і розширення житлової площі за рахунок продовження кімнати. Якісний ремонт дозволить користуватися окремою кімнатою, а правильне оформлення зробить користування комфортним. Рулонні жалюзі на балкон – незамінні атрибути оснащення, які заощадять без того невеликий простір та ізолюють виносну кімнату.

Вибір і необхідність штор

Конструкція балкона передбачає виносну кімнату, яка з усіх боків оточена вікнами. Світлові промені потрапляють зі всіх сторін, тому необхідність захисту зростає. Встановивши рулонні штори для балкона, у господарів житла з'являється можливість регулювати освітлення, захистити предмети інтер'єру від вигорання. А також затримуватися на балконі до пізнього вечора без цікавих сусідських поглядів. Вибір виробів залежить від ваших уподобань і розташування балкона. Тому ми пропонуємо наступні види:

 • Ролети відкритого та закритого типу.

 • Жалюзі вертикальні і горизонтальні.

 • Жалюзі з дерева та інших натуральних матеріалів.

 • Римські штори

 • Унікальні варіанти з фотодруком.

Найбільш універсальними виробами для багатоповерхових будівель є ролети, які займають мінімум простору і економлять без того невелике місце приміщення. Представлені штори можуть мати касету: короб, у якому ховається вал для намотування тканинної основи. А також механізм регулювання положення. Системи з коробом, є більш захищені від несприятливих зовнішніх впливів.

Більш демократичний варіант – відкриті системи. Завдяки простоті конструкції і минималистичному дизайну, цей тип став популярним серед поціновувачів ергономічного оснащення квартири. Ролет намотується на вал і не має коробу і спеціальних направляючих для руху полотна – все просто і легко.

Механізми для керування

Невеликий простір передбачає правильний розподіл всього, що є в приміщенні. Кожен сантиметр площі повинен бути вірно задіяний для того, щоб розмістити необхідні предмети і забезпечити легку доступність. Штори жалюзі на балкон мають ряд переваг, які відрізняють їх від інших варіантів оформлення:

 • Можливість установки на будь-який профіль, в тому числі ПВХ, дерев'яний, алюмінієвий.

 • Полотно тканини захищено від втрати кольору, вигоряння навіть при тривалій експлуатації.

 • Легка вага конструкції дозволяє використовувати прості методи монтажу і запобіжить провисанню стулок під час користування.

 • Різноманітність кольорів і текстури допоможе створити варіант, який підходить для будь-якого інтер'єру.

 • Підбір механізму і вибір розміру забезпечить зручність при користуванні.

Рулонні штори на балкон купити рекомендуємо в нашій компанії. Майстри проведуть детальну роботу зняття заданих розмірів, щоб ролет рівно і чітко розмістився на отворі. А також відрегулюють виріб щоб уникнути провисань тканини. Встановлення та підбір виробу залежить від вибору механізму регулювання. Отже, ми пропонуємо наступні варіанти:

 • Ручний ланцюговий механізм.

 • Пружинний.

 • Електропривід.

Всі варіанти ідеально підійдуть для вікон на балконі і можуть бути встановлені кріпленням двосторонньою стрічкою, кріпильним пружинним кронштейном, саморізами. Будь-який з варіантів надійно закріпить обрану систему і зробить приміщення комфортним і призначеним для життя.

Рулонні штори на балкон ціна також залежить від вибору моделі, розмірів отвору і дизайну тканинної основи. Прорахувати допоможуть наші фахівці по телефону або при особистій зустрічі. На будь-який з варіантів ми пропонуємо доступну вартість і високу якість продукції.Схожі статті

Рулонні штори Київ

Рулонні штори День-ніч на балкон

Рулонні штори black out