> >

Рулонні штори на кухню

Поєднання практичності, легкості і сучасного дизайну – основні принципи такого виробу, як ролети. Систему можна встановити в будь-якій кімнаті як основний і додатковий варіант оформлення отвору, регулювання світла. Особливо доречно виріб буде виглядати на кухні, так як кімната призначена не тільки для приготування їжі, але і для зібрання людей за вечерею. Тому красиве оформлення зі значною економією місця – важлива деталь на кухонному вікні.

Рулонні штори для кухні

Квартири столиці та інших міст мають невелику площу. Саме тому важливо правильно скомпонувати і розмістити, особливо на кухні. Продукти, посуд, обладнання та інше вимагає окремого місця. А якщо у вас кухня виконує функції їдальні або вітальні, то компактний інтер'єр – основне завдання. Для того, щоб використовувати кожен куточок і зробити підвіконня робочою поверхнею, рекомендуємо купити рулонні штори на кухню. Цей пристрій щільно прилягає до скла і не має зайвих деталей. Серії і моделі відрізняються і підбираються особисто вами, з урахуванням вимог. Отже, пропонуємо оформити вікно наступними варіантами:

  • Відкриті системи. Можуть монтуватися як в отворі за допомогою саморізів і кріплень, так і на профілі. Цей тип вимагає більш детального чищення, так як не закритий зверху коробом і містить всі конструкції перед очима. Ширина може бути від 30 до 300 см, що дозволяє завісити як ціле вікно, так і його окрему стулку.

  • Касетні. Даний тип притискається до стулки, що дозволяє повністю відкрити підвіконня. Система має короб, у який згортається полотно. Касета захищає тканину і частини механізму від пилу і засмічень, які часто бувають на кухні і збільшує тривалість служби виробу. Також даний вид має дві напрямні планки з боків виробу.

  • Міні. Невеликий варіант простого рішення. Даний тип прилягає до верхньої частини профілю і кріпиться на липку стрічку. Легка вага і невеликий розмір дозволяє встановити систему на стулку вікна.

  • Зебра або день-ніч. Варіант передбачає чергування прозорих і непрозорих смуг тканини шляхом регулювання системи. Штори мають два шари, які змінюються шляхом прокручування механізму.

Рулонні штори для кухні купити представлених варіантів у нашій фірмі легко і швидко. Ми пропонуємо доступні варіанти оснащення, що підходять під ваш інтер'єр і будуть зручними, безпечними аналогами застарілим шторам.

Безпека понад усе

Раніше виникали питання з приводу спалаху на кухні. Планування невеликих квартир передбачає розташування конфорок на доступній відстані від вікна, що було небезпечним для мешканців та майна. Відкрите вікно і вітер провокує рух тюлі, яка чіпляє вогонь працюючої печі, що призводить до займання. Установка ролетів убезпечить вас від пожежі, так як конструкція самостійно не рухається і прикріплена до рами.

Рулонні штори на кухню ціна виправдана якістю конструкції і легкістю в користуванні. Підбирається з урахуванням розміру і колірної гами. Також важливою деталлю у формуванні ціни є вибір самої моделі та механізму виробу. Найдоступніші міні варіанти непорівнянні з оригінальними виробами з натурального дерева. Але функціональність не поступається в залежності від вартості. Представлені у нас рулонні штори на кухню купити ви зможете у відмінній якості.

Установка виробу буде ідеальним варіантом для маленької кімнати і кухні. Легкість і простота в обслуговуванні зробить штору улюбленим атрибутом господині. Так як чистка серветкою допоможе перетворити матеріал і повернути йому колишній вигляд. Вибирайте якісне та доступне у нас.Схожі статті

Рулонні штори на кухню

Рулонні штори День-ніч на кухню

Рулонні штори black out на кухню