> >

П'ятикамерні металопластикові вікна Salamander Streamline

Металопластикові вікна Salamander Streamline користуються великою популярністю на ринку скління за рахунок своєї надійності та ефективності. Профіль виготовляється з ПВХ і зарекомендував себе, як екологічно безпечна конструкція, що відповідає сучасним стандартам і вимогам. Вікна від виробника заслужили довіру українців і можуть гарантувати економічність і відмінні тепло - і звукоізоляцію приміщень. Металопластикові конструкції можна встановлювати в приміщеннях будь-якого призначення. 

Європейська якість пластикових вікон Salamander Streamline

Одним з головних достоїнств віконних систем вважається те, що вони виготовляються на європейському обладнанні та мають відповідні характеристики. Вікна преміум-класу дозволяють оцінити всі переваги металопластикових конструкцій. Продукція Salamander Streamline являє собою енергозберігаючі системи з 5 камер. Використання сучасних технологій при розробці і виробництві вікон дозволяє створювати тільки найкращі металопластикові конструкції. Вікна призначені для тих споживачів, які потребують підвищених властивостей теплоізоляції приміщень - котеджі, приватні будинки, квартири з автономним опаленням. Високоякісний металопластиковий профіль має відмінні характеристики і зручні габарити. Вікна можна встановити в будь-якому приміщенні.


Зручність і комфорт пластикових вікон Salamander Streamline

Замірники компанії зможуть зняти всі необхідні розміри для майбутніх віконних систем в найкоротші терміни. Процедура не вимагає великих витрат часу. Фахівець протягом 15-20 хвилин розрахує вартість продукції і надасть інформацію про віконні системи. Віконна продукція Salamander Streamline буде служити протягом тривалого терміну. Співробітники фірми гарантують надійність пропонованих виробів. 


Придбання якісної продукції за доступною ціною

У вас є можливість придбати сучасні віконні системи ПВХ за доступною ціною. Компанія Wenster надає економічно вигідну пропозицію. Безкоштовний виїзд замірника допоможе дізнатись інформації про майбутні витрати на продукцію, а наш майстер виконає всі необхідні виміри, безкоштовно проконсультує Вас і запропонує Salamander Streamline на вигідних умовах. Металопластикові вироби компанії Wenster зарекомендували себе з позитивної сторони, і сьогодні є затребуваною продукцією на всій території України. Виробництво вікон постійно поліпшується для того, щоб впроваджувати інноваційні рішення. Конструкції комплектуються якісною фурнітурою Maco та кріпленням, що гарантує надійний монтаж і довговічність Ваших виробів. Всі віконні системи проходять контроль якості для того, щоб споживачі були впевненими у своєму придбанні.


Особливості вікон Salamander Streamline

  • 5-і камерне скління Salamander Streamline гарантує відмінну теплоізоляцію навіть у найхолоднішу зиму;

  • вікна забезпечать комфорт усередині приміщення за рахунок максимальної звукової ізоляції;

  • лінії контурів конструкції округлені для того, щоб відповідати інтер'єру приміщення;

  • практичний і оригінальний дизайн кожної конструкції підтверджує якість сучасних вікон преміум-класу;

  • вікна захищені від взлому, що гарантує вам безпеку в будь-який час доби.


Функціональність пластикових вікон Salamander
   

Саме завдяки тому, що віконні системи Salamander Streamline виготовляються у відповідності зі стандартами преміум-класу, вони дозволяють знизити витрати на опалення. Продукція стане відмінним придбанням для квартир, вікна яких виходять на гучну вулицю або проспект. Конструкція гарантує тишу і спокій у вашому будинку протягом круглого року. Вікна мають високу стійкість до механічних пошкоджень, а міцне скло і надійний профіль з полівінілхлориду захистить вас від зловмисників і інших неприємностей. Вироби справляються з лютими морозами і захищені від впливу різних негативних факторів.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна ALM Plast

Пластикові вікна в Києві