> >

Москітна сітка на балконні двері

Москитная сетка на балконную дверь

Досить часто комахи заважають нам відпочити після напруженого дня. У вечірній час доби разом з легким прохолодним бризом в будинок може вломитися загін комарів, які не дадуть спати. А вдень проникнення набридливої мошкари може зіпсувати продукти харчування, залишені на столі. Щоб протистояти появі непроханих гостей, необхідно придбати москітну сітку на балконні двері.

Вибір гідного захисту

Москитная сетка на балконную дверь

Дверний отвір вимагає більш частого відкриття, ніж віконний. Вхід, вихід в приміщення здійснюється за рахунок проходу, тому через відкриту стулку можуть проникнути шкідники. Для того, щоб запобігти їх появі рекомендуємо підібрати необхідний варіант захисту.

Москітна сітка на балконні двері буває наступних варіантів:

  • Орні. Представлений варіант зручний тим, що виріб кріпиться на профіль з одного боку, що сприяє зручному відкриванню. На протилежній частині встановлюються спеціальні засувки, які щільно притискають полотно до стулки.

  • Ролетна. Принцип дії сітки нагадує штору, але замість тканини – москитка. Всередині конструкції захований вал, який намотує тканину щільно на себе. Короб надійно захищає виріб від попадання пилу, бруду та пошкоджень в момент, коли виріб не використовується. Тому даний тип не демонтують у зимову пору року.

  • Плісе. Зручний і ергономічний варіант для захисту великих прорізів. Москітна сітка на балконні двері ціна вище, ніж у інших видів. Так як конструкція включає в себе каркас, який дає можливість складатися гармошкою. Пристрій значно економить місце в просторі вашої кімнати.

Представлені варіанти підбираються з урахуванням переваг і особливостей будови отвору. Будь-яка антимоскітна сітка на балконні двері стане надійним помічником, якщо її правильно замовити і встановити. Вся складність полягає в тому, що виріб має чітко лягати в світловий отвір, без зазорів і відступів. Не щільне прилягання дозволить комахам потрапляти в приміщення через зазори, що зменшить функціональність виробу. Для того, щоб купити москітну сітку на балкон рекомендуємо викликати майстра додому або зняти заміри з отвору самостійно.

Скільки коштує москітна сітка на балконні двері

Виріб вирізняється надійністю і міцність, так як знаходиться в русі і часто відкривається і закривається. Постійне задіяння передбачає використання якісної фурнітури і кріпильних елементів. А також використання міцного профілю Анвис для довговічності конструкції. Остаточна вартість москітної сітки на балконні двері залежить від вибраного типу використовуваної фурнітури і необхідних розмірів.

Правильний замір проводиться нашими фахівцями. Москітна сітка на балконні двері купити необхідно з чітким входженням у світловий отвір без зазору. Тому, якщо ви вирішили самостійно вимірювати, рекомендуємо прорахувати відстань по ширині і висоті з додатковим накладанням по 30 мм з кожної сторони. Ця величина відповідає ширині профілю і забезпечує надійне закриття.

Москітна сітка на магнітах на балконні двері також користується попитом. Конструкція залишається тою, яку обрали ви, але замість замків розташовані магніти. Користування таким виробом ще простіше, так як магніт притягує стулку до профілю і користувачеві не треба докладати зусилля до закриття. Тому якщо у вас зайняті руки, ви зможете легко вийти на балкон і закрити за собою отвір.

Захист від комах – це не єдина перевага москітної сітки для балконних дверей ціна якої доступна. Відкриття балкона може спровокувати потрапляння сміття, як в приватних, так і в багатоповерхових будівлях в будинок. А також листя, пил, пилок рослин, пух тварин можуть спровокувати алергічну реакцію у домочадців. Установка виробу допоможе убезпечити від негативних факторів і наповнити ваш будинок свіжим повітрям при безпечному провітрюванні. Наша компанія пропонує москітну сітку на двері балкона ціна низька, так як ми робимо необхідні атрибути для будинку доступними для комфортного життя наших клієнтів.

Москітні сітки на балконні двері стають перешкодою для тварин. Відкриваючи навстіж двері для провітрювання, можна виходити з дому і не боятися, що сусідський кіт забіжить до вас поласувати продуктами зі столу. А також не хвилюватися за те, що улюблений папуга, що відкриває самостійно клітку, вилетить на вулицю. Москітна сітка балконні двері – ваш надійний помічник в теплу пору року.

Схожі статті

Москітна сітка на двері

Ціни на москітні сітки