> >

Москітні сітки на мансардні вікна

Москітна сітка на мансардне вікно має незначні відмінності порівняно з іншими виробами для інших віконних конструкцій. Обумовлено тим, що вікно має конструктивні особливості і розташоване під нахилом до однієї з сторін споруди. Мансардні сітки поширені в кліматично жарких країнах, де тропічний клімат викликає поширення комах. В наших широтах з настанням літа рекомендується встановлювати зазначені пристрої в будинках, квартирах.

Мансардные москитные сетки
Мансардные москитные сетки
Мансардные москитные сетки
Мансардные москитные сетки
Мансардные москитные сетки
Мансардные москитные сетки
Мансардные москитные сетки
Мансардные москитные сетки

Москітні сітки для мансардних вікон

Цей виріб може відкриватися, а також мати статичний вид, де знадобиться повністю знімати конструкцію, якщо потрібно відкрити отвір. Щоб користування стало зручним і простим, господарі будинків і квартир вибирають ролетні полотна. Дані москітні сітки для мансардних вікон Київ виготовляються виходячи з розмірів отвору, і можуть мати різну ступінь регулювання. Система нагадує ролетні штори, але замість кольорового полотна встановлена натягнута сітка.

Мансардные москитные сетки

Пристрій складається з наступних елементів:

  • Полотно.

  • Вал, що використвується для обмотки.

  • Напрямні для вибору положення.

  • Внутрішні механізми запуску і стопа.

  • Кріплення для установки на профіль.

  • Захисний короб, виконаний з алюмінію.

Проста конструкція має не складний принцип дії: за необхідності основне полотно накручується на вал і ховається в коробі. Пристрій йде по напрямних, які утримують полотно в натягу і не дають настирливій мошкарі увірватися у ваш будинок.


Основний помічник у вас вдома

Мансардные москитные сетки

Сітка на мансардне вікно надійно захистить приміщення від попадання мух, комарів і протистоїть забрудненню приміщенню через повітря. У спекотну погоду можна спостерігати частинки пересохлого пилу, які літають в атмосфері. Бруд, пил утримають нитки сітки і не пропустять до приміщення. Також не варто хвилюватися про закрите вікно, навіть якщо ви пішли, забувши надійно замкнути кімнату. Встановлена мансардна москітна сітка затримає сміття, листя, пух і краплі дощу, які можуть потрапити в приміщення і нашкодити майну в момент відсутності господарів.

Представлений пристрій може мати розмір відповідно отвору вікна. Тому першим кроком для встановлення москітні сітки на мансардні вікна Київ буде виклик замірника для зняття точної ширини, висоти отвору. Також можливо замовити сітку одночасно з конструкцією при склінні, що значно заощадить ваш час і дозволить відразу вирішити всі питання, пов'язані з вікнами. Описані вище ролетні типи можуть цілорічно стояти на місці. У зимовий час необхідно лише згорнути виріб в захисний металевий короб і чекати наступного річного потепління. Але статичні вироби рекомендують демонтувати і забрати на зиму з вікна. Дана процедура дозволить збільшити термін служби конструкції і зберегти її натягнутою і цілісною.


Простота і легкість виробу

Мансардные москитные сетки

Вибираючи на мансардні вікна москітну сітку, варто звернути увагу на легкість догляду і компактність аксесуара. При змотуванні пристрій забезпечили щіткою на коробі, що дає можливість автоматично очищати від засмічень полотно, що згортається. Також рекомендує проводити прибирання сітки вологою серветкою.

Існує безліч способів боротьби з шкідниками: спеціальні лампи, свічки і крему є хімічними джерелами, які можуть нашкодити користувачеві. Москітні сітки на мансардні вікна – надійний захисник, який протистоїть проникненню комах в будинок і збереже ваше здоров'я. Зв'яжіться з нашими фахівцями для зняття замірів та виготовлення виробу, який буде потрібний з настанням теплої погоди. Укомплектуйте свій будинок якісними виробами і створіть затишну атмосферу вже зараз.

Схожі статті

Москітні сітки

Ролетні москітні сітки