> >

Штори для мансардних вікон

Штори на нестандартні вікна в мансарді часом викликають додаткові питання серед числа власників таких приміщень. Мансарда присутня не в кожному проекті будинку, саме тому оснащенню кімнат виділяють особливі матеріали і конструкції. Вікна розташовані під кутом, що впливає на функціональність і навантаження систем. Наша компанія пропонує якісні варіанти для оформлення нестандартних конструкцій, про які детальніше.

Шторы для мансардных окон
Шторы на мансардные окна фото
Шторы для мансардных окон
Жалюзи на мансардные окна
Шторы для мансардных окон
Мансардные окна шторы
Шторы на мансардное окно
Мансардные шторы
Шторы для мансарды

Рулонні штори на мансардні вікна

Ролети – одні з функціональних варіантів оформлення прорізів, які можуть зробити горищний поверх зручним і оригінально оформленими. Від розташування вікон залежить необхідність застосування тієї чи іншої штори. Жалюзі на мансардні вікна можуть повністю затемнювати, якщо виготовлені з щільної тканини, що створює напівтемряву. Цей варіант підійде, якщо у вас сонячна сторона і горище вловлює велику кількість світла, яке заважає життєдіяльності. Світле напівпрозоре тканинне полотно – навпаки, створить ефект легкого захисту від прямих променів і дозволить наповнити приміщення світлом.

Рекомендуємо штори на нестандартні вікна підбирати відповідно бажаної освітленості і дизайну. Так як всі варіанти, представлені у нас, функціональні і довговічні. Ролети на мансардні вікна мають наступні особливості:

  • Можливість рухатися по заданій направляючої дозволяє помістити штору під певним кутом нахилу, що береже конструкцію від можливих провисань в процесі експлуатації.

  • Тканинне полотно притискається за допомогою кліпс до планок конструкції, що дає можливість регулювання натягу і не дає тканині випасти з направляючих.

  • Кріплення саморізами забезпечить щільне прилягання і надійність системи.

  • Конструкція виконана з міцних якісних матеріалів, що гарантує витривалість виробу навіть при постійній роботі.

Вікна в горищному приміщенні мають своєрідне розташування, тому важливо дотримуватися правил установки та користуватися надійними конструкціями. Виходячи з вимог, наша компанія пропонує штори на мансардні вікна високої якості надійних і міцних комплектуючих.

Варіанти жалюзі мансардні вікна

З усіх можливих варіантів оформлення віконних прорізів, виділили більш прийнятні, практичні та актуальні на сьогоднішній день. Отже, мансардні жалюзі бувають з наступними механізмами:

  • Редуктор. Електропривод дозволяє автоматично регулювати завісь за допомогою дистанційного пульта. Таке рішення підійде для оформлення, так як отвори на мансарді часто бувають недосяжні.

  • Пружина. Даний механізм ідеальний для низько розташованих отворів, до яких легко дотягнутися рукою і самостійно регулювати відкриття. Пружина також задає напрямок руху полотна, тому може рухатися як зверху вниз, так і знизу вгору.

Дані механізми підходять для варіантів, коли отвір розташований під кутом. Правильно встановлена конструкція не деформується і порадує роботою довгі роки. Будь-який з запропонованих варіантів виконується у відкритому варіанті. Нижня планка утримує полотно і направляє його на певну висоту, а натяжка полотна – забезпечує цілісну роботу виробу.

Мансардні вікна штори – нестандартна конструкція, яка вимагає уважності і правильного розрахунку вимірів. Тому наші фахівці знімуть показники ширини і висоти отвору, для якого зроблять якісний виріб. Також можна встановити плісе і римські штори, які ідеально ляжуть на отвір і оформлять приміщення зі смаком. Будь-який виріб підбирається виходячи з побажань замовника і можливості установки безпосередньо на вікно.

Вибирайте зручні і практичні ідеї для дому, так як величезний вибір штори мансардні вікна представлений на сайті, дозволить гарно і стильно прикрасити інтер'єр і зробити його комфортним для життя. Полотно виготовлене із спеціальної міцної тканини, яка не збирає пил, і зберігає колір. Направляючі та фурнітура, також має різні кольори, що робить мансардні штори функціональною прикрасою кімнати.

Пропонуємо розглянути всі варіанти рулонні штори на вікна нашої компанії і підібрати якісний і оригінальний варіант для свого будинку.

Схожі статті

Тканинні ролети

Пружинні рулонні штори