> >

Зменшення конденсації вологи на пластикових вікнах

Конденсат на металопластикових вікнах ситуація з якою знайомий практично кожен чоловік, який встановив їх. Багато хто відразу починають подумки або вголос лаяти монтажників і виробників. Але не завжди саме вони винні в цій ситуації.

Як правило, конденсат активно з'являється там, де дуже волого, тому, цілком імовірно, що ваше приміщення дуже вологе.

Склопакети металопластикових вікон чинять перешкоду для циркуляції повітря, тому волога накопичується в приміщенні. А цього процесу додатково перешкоджають побутові заходи, такі як купання, приготування їжі, миття посуду і т. д.

Також на конденсацію на металопластикових вікнах впливають неправильно розташовані опалювальні батареї, глухі віконниці, загалом все що порушує нормальну вентиляцію та циркуляцію.

Яким чином зменшити конденсат?

Нижче ми представляємо Вам кілька варіантів для вирішення даної проблеми. Першим і найпростішим способом є регулярне провітрювання приміщення в будь-який час року. Це реалізувати дуже просто. Нахилив стулку і все. Але врахуйте, що при провітрюванні приміщення двері повинні бути закритими, щоб вологе повітря не розійшлось по всій квартирі.

Другий варіант теж простий, але вимагає невеликих витрат. Щоб забезпечити регулярну циркуляцію можна користуватися вентиляторами і осушувачами повітря. Вони доступні за своєю вартістю і будуть підтримувати нормальний рівень вологості у вашій квартирі або будинку.

Якщо ці дії не принесли успіху, тоді вже можна говорити про неякісне вікно або неправильному його монтажі. Тоді слід самостійно придбати піну і зробити герметизацію зазору між стіною і віконним профілем.

Четвертий варіант - виклик фахівців компанії «Wenster», які обов'язково вирішать Вашу проблему.

Схожі статті

Розсувні вікна

Вікна ПВХ Rehau

Вікна salamander