> >

Утеплення балконів і лоджій зсередини і зовні

Господарі невеликих квартир цінують кожен метр площі. Правильно підібраний ремонт і розподіл речей допоможуть зробити навіть з маленької «хрущовки» багатофункціональне приміщення комфортне для життя. Саме тому багато господарів приймають рішення і роблять якісне утеплення балконів і лоджій.

Этапы утепления балконов и лоджий

Навіщо необхідно утеплення

Балкон є тим самим невеликим приміщенням, яке можна задіяти при розстановці речей. Маючи об'єкти по території житлової площі, завжди знайдеться місце, яке хочеться збільшити або зонувати. Для цього виконують утеплення лоджії і з'єднання з кімнатою.

Лоджія – частина квартири, яка захищена з трьох сторін стінами. Ця особливість допомагає витрачати меншу кількість матеріалів і зробити приміщення теплим в зимовий час.

Утеплення проходить у кілька етапів:

  • Зміцнення частин: стін та підлоги. Якщо стіни і стелю, часто не витримують навантаження, то підлогу необхідно зміцнити міцними матеріалами після установки утеплювача.

  • Нанесення пароізоляції. Цей шар матеріалу регулює зміну температур.

  • Установка дерев'яного каркаса. Рейки по стінах і міцний брус на підлозі встановлюють перед наступним шаром.

  • Теплоізоляція. Застосовувані матеріали: мінеральна вата, пінопласт, пінополістирол. Вибір утеплювача обирає замовник.

  • Оздоблювальні матеріали.

Утеплення балкона проходить за такою ж схемою, тільки шари найчастіше більше і утеплювач можуть класти в кілька окремих шарів. Так як стіни балкона менш захищені і більше продуваються через конструкції.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Вибір матеріалів для утеплення

Утеплення балконів принесе тепло і затишок у квартиру. До того ж значно заощадить ваші кошти на оплаті за опалення в зимовий час. Матеріали вибирають замовники, в залежності від потреб, бюджету і власних уподобань. Найзатребуваніші з матеріалів:

  • Мінеральна вата.

  • Пінополістерол або стіродур.

  • Пінопласт.

Материалы для утепления балконов и лоджий

Утеплення може проводитися як із зовнішнішньої, так і з внутрішньої сторони в залежності від встановлених раніше балконних конструкції. Кожен матеріал має свої переваги і недоліки, які враховують при виборі. Оздоблення вже утепленої конструкції проводитися в декоративних цілях і може обшиватися будь-яким обраним матеріалом: сайдинг, вагонка, гіпсокартон та інше.

Вартість проведених робіт залежить від вибору матеріалів і конструкції, розміру балкона або лоджії. Також враховується професіоналізм бригади майстрів, які будуть виконувати роботу. Утеплення балконів ціни різні, але зайва економія в даному випадку не рекомендується.