> >

Який утеплювач краще вибрати для балконів і лоджій?

Теплі варіанти ремонту дозволяють зробити балкон або лоджію житловою ділянкою або продовженням основних кімнат у квартирі. Щоб задіяти раніше непотрібну конструкцію і розширити приміщення, рекомендується використовувати теплоізоляційні матеріали та комплектуючі, які стануть надійним бар'єром між вулицею й будинком. Для проведення якісних ремонтних робіт необхідно підібрати матеріали. Який утеплювач краще вибрати для балкона розглянемо далі.

Вибір будівельних матеріалів

Утеплення балкона або лоджії – серьезный процесс, который требует особых навыков и высококачественных материалов. От качества проведенных работ и свойств, зависит теплопроводность, шумоизоляция и другие факторы, которые помогут создать комфортную атмосферу и поддерживать нужный температурный режим в помещении. Если вы задумались над тем, какой утеплитель лучше для балкона, то мы составили список необходимых свойств, которыми должен обладать материал:

  1. Теплопровідність. Основна функція матеріалу, чим вище показник, тим більше тепла збережеться в приміщенні.

  2. Шумоізоляційність. Сторонні звуки з вулиці повинні поглинатися обраним матеріалом. Від параметра залежить комфортабельність, особливо, якщо ваше приміщення знаходиться в шумному районі.

  3. Захищеність від загоряння і вологонепроникність. Представлені властивості захистять ваше майно від можливого займання або перегріву. А також не будуть негативно реагувати на збирання конденсату, який може призвести до утворення грибка.

  4. Щільність. Матеріали повинні мати достатню щільність, так як нанесений шар служить доповненням до конструкції. Легка вага – зменшить навантаження на фундамент і каркас.

Для того щоб підібрати необхідний матеріал, рекомендуємо звернути увагу на згадані вище параметри, так як вони грають роль в загальному комплексі оснащення будинку. Правильне нанесення і експлуатація забезпечить тепло в зимовий час, а влітку – збереже комфортну температуру. У будь-якому випадку використання ергономічних систем дозволяє зменшити витрати на опаленні і кондиціонуванні.

Який утеплювач вибрати для балкона

Різноманітність матеріалів, представлених на ринку країни, дозволяє вибрати гідний фінансово доступний варіант для оформлення вашого балкона або лоджії. Представлені види будівельних матеріалів мають свої плюси і мінуси, які зважують всі за і проти і формують вибір у відповідності з необхідністю приміщення. Отже, для утеплення рекомендують наступне:

  • Пінофол. Невелика товщина листа з рулону прогнозує хороші теплоізоляційні властивості. Складається з двох шарів: спінений поліетилен і алюмінієва фольга. Лист може відображати і витримувати перепади температур без деформації та зниження показників. Не токсичний, не виділяє шкідливих речовин в повітря. Може бути фольгованим з однієї або двох сторін.

  • Пінополіуретан. Легко встановлюється і має високі показники. Він використовується в ізоляції не тільки будівництва, але і холодильного обладнання. Володіє хорошою адгезією, що дозволяє надійно скріпити піну з будь-якою поверхнею.

  • Піноплекс. Не поглинає вологу і забезпечить хороший тепловий захист. Підходить для регіонів з різким перепадом температур, так як стійкий до конденсату. Також має невелику вагу, що дозволяє давати мінімальне навантаження на виносну балконну конструкцію.

  • Пінополістирол. Відрізняється доступною вартістю і хорошими показниками. Має щільно скріплені між собою гранули, які утримують необхідну температуру. Має низьку проникність і виявляє біологічну стійкість. Піна довговічна і досить стійка до пошкоджень.

  • Ізовер. Містить в складі якісне скловолокно, яке протистоїть несприятливиму впливу. Рулони легко монтуються на будь-яку конструкцію і здатні якісно утеплити балкон і лоджію. Мінвата найпоширеніший і довговічний утеплювач.

Згадані вище будівельні деталі підбираються виключно під кожен об'єкт. У разі вибору вказується площа балкона, фінансовий стан, сторона, кліматичний пояс об'єкта та інше. Як вибрати утеплювач для балкона ви вже знаєте, тому час приступати до будівельних завдань. Якісно проведена робота, відповідна до технології зробить ваш балкон комфортним продовженням кімнати, де температура буде відповідати бажаної, незважаючи на погоду за вікном. Фахівці компанії підберуть всі необхідні елементи і проведуть монтаж в кращому вигляді для того, щоб ви могли насолоджуватися затишком в квартирі.