> >

Вертикальні дерев'яні жалюзі

Оригінальне оформлення світлових прорізів допоможе не тільки створити затишну атмосферу, але ще й стати окрасою для кімнат. Вертикальні дерев'яні жалюзі – використання натуральних матеріалів у вашому будинку, популярність яких росте з кожним днем. Екологічно чисті частинки виробу - безпечний варіант оформлення, який буде служити довгі роки.

Легкий пристрій стане відмінним помічником

Дерев'яні вертикальні жалюзі завжди використовувалися в оформленні інтер'єру. Даний матеріал можна спостерігати в різних областях, де застосування пов'язано зі створенням оригінального природного дизайну. Якість та функціональність залишається на вищому рівні, так як атрибут підготовлений до будь-яких температурних і світлових режимів. Не дивлячись на те, що дерево схильне до змін, жалюзі не деформуються і не вигорають під дією ультрафіолетових променів.

Встановлені жалюзі дерево вертикальні виконують такі функції у будинку:

  • Регулювання подачі світла в приміщенні.

  • Захист від впливу на меблі сонячних променів.

  • Ізоляція мешканців будинку від сторонніх поглядів в темний час доби.

Самостійне регулювання світла допоможе зробити приміщення сприятливим і пристосованим для життя і діяльності. Можливість застосування різних механізмів сприяє легкому регулюванню системи. Механізм може бути як механічним, так і електропривідним.

Деревянные вертикальные жалюзи 1 Деревянные вертикальные жалюзи 2 Деревянные вертикальные жалюзи 3 Деревянные вертикальные жалюзи 4

Натуральні матеріали в будинку

Жалюзі представленого типу мають оригінальну структуру. Тонкі, але міцні дерев'яні вставки скріплені між собою ниткою, яка утримує та балансує блоки між собою. Кріплення системи знаходяться у верхній частині, як і механізми регулювання виробу. Представлені ламелі мають ширину 127 мм, чого достатньо для отримання акуратного вигляду і функціональності.

Дерев'яні двері жалюзі також можуть допомогти оригінально оформити приміщення. Набір ламелей виглядає вишукано на надійно скріпленій планці, яка не тільки утримує частини, але і є міцним каркасом для подальшої вставки за призначенням. Будь-який з представлених варіантів відрізняється не тільки розміром, який відштовхується від висоти і ширини отвору, куди надалі встановлять виріб. Але і дизайном самого матеріалу.

Прикраса в інтер'єрі будинку

Колір і текстура залежить від вибору масиву, з якого зроблені дерев'яні вставки. Тонкий шар дерева може мати світлі і темні відтінки, в залежності від уподобань клієнта. Будь-який з варіантів підійде під інтер'єр кімнат і стане відмінним доповненням до дизайну. Натуральні вставки завжди виглядають дорого і гідно. Тому вироби вибирають люди, які розуміються на оригінальному оформленні.

Багато користувачів вибирають дані жалюзі для оснащення особистих кабінетів і залів, у яких запрошують гостей. Даний варіант завіс підкреслює престиж і натуральний стиль. А сам матеріал абсолютно безпечний для дітей і алергиків, так як виготовлений з екологічної деревини.

Легке обслуговування обумовлено тим, що матеріал виготовлення не вбирає пил, запахи. Легка суха чистка забезпечить привабливий зовнішній вигляд довгі роки. Штору необхідно протирати серветкою по мірі забруднення, після проведення профілактики панелі знову засяють чистотою і наповнять деревним приємним запахом все приміщення. Замовте якісні варіанти для себе і викличте майстра для замірки світлових прорізів, які необхідно правильно оформити. Ми виготовимо вибрані варіанти і встановимо їх згідно з технологічним вимогам і побажанням клієнта.

Схожі статті

Купити вертикальні жалюзі в Києві