> >

Чи шкідливі пластикові вікна?

На сьогоднішній день існує багато позитивних відгуків і негативних думок з приводу пластикових вікон. З приводу небезпеки пластикових вікон ситуацію люблять загострити екологи та лікарі.

Ми розуміємо такий підхід, бо все націлене на те, щоб максимально убезпечити людину від шкоди. Але при цьому важливо не переборщити і не залякати!

Ми не заперечуємо того, що в складі вікон пвх дійсно присутні небезпечні речовини, але важливо враховувати те, в якому стані вони знаходяться.

Основною речовиною складу пластикових вікон є полівінілхлорид. До його складу входить етилен і хлор практично в рівних пропорціях. Для використання у віконних конструкціях його розбавляють декількома компонентами. Виходить, що речовина розбавлена і вже не є активною. А неактивна речовина не чинить негативний вплив на людей і навколишнє середовище в цілому.

Іншим небезпечним компонентом, на думку фахівців, є свинець, який використовується як стабілізатор. Він використовується в дуже малій кількості. Але якщо Ви цього боїтеся, можна сміливо замовляти вікна, які будуть містити кальцій і цинк. Добре, що зараз у покупця є можливість вибирати.

Якщо подивитися на пластикові вікна з точки зору пожежної безпеки, то тут і проявляється їхня перевага. Полівінілхлорид горить набагато гірше, ніж дерево. До того ж продукт горіння дерева - це чадний газ, який дуже-дуже небезпечний. ПВХ теж виділяє шкідливі речовини під час горіння, але в разі неприємного форсмажора у Вас буде великий запас часу, щоб покинути місце займання і вжити інші заходи. І цим все сказано.

З тих пір, як з'явилося перше пластикове вікно, пройшло вже більше 50 років. За цей час багато виробників вже встигли освоїти ті технології, які роблять металопластикові вікна дуже безпечними. У їх числі і компанія «Wenster»!

Не бійтеся замовляти пвх вікна. Ставтеся до всіх зайвих побоюваннь, як до міфу, а не реальності!

Схожі статті

Вікна Rehau

Балконний блок

Балкони під ключ