> >

Винос балкона по підлозі

Збільшення житлової площі сприяє поліпшенню якості життя. Безліч споруд міста були зведені в радянський період, коли головна мета - відбудувати велику кількість квартир за максимально короткий період. Саме тому планування залишає бажати кращого: тісні кімнати, вузькі прорізи і зовсім маленькі балкони і лоджії. Сьогодні будівництво дозволяє створювати більш зручні для життя проекти, а сучасні матеріали – розширити існуючі будови.

Балкон з виносом по підлозі

Жителі невеликих квартир знають, як важливо використовувати кожен сантиметр з розумом і правильно заповнити площу. Можливість розширення та збільшення підстави балкона дозволяє скористатися додатковими сантиметрами і значно поліпшити власне житло. Винос балкона по підлозі Київ починається з прибирання всього матеріалу, який знаходиться на плиті: каркас, огорожі та інші конструкції. Процес дозволяє повністю звільнити площу для наступних етапів роботи.

Далі в стінах просвердлюють отвори для подальшого кріплення профільної труби, швелеру, який з допомогою розпірних анкерів або «лап» кріпиться за призначенням. Служить підставою для зведення наступної конструкції. Монтування даху і обшивки проводять на заздалегідь підготовленому каркасі з металевого куточка, якщо є в цьому необхідність. Завершенням роботи вважають утеплення стін та підлоги. Будь-який варіант ремонту та оснащення залежить від бажання і вибору дизайну власником нерухомості.

Винос балкона по підлозі технологія передбачає такі етапи діяльності:

  1. Розрахунок довжини і протяжності парапету. До вказаних величин додають додаткову довжину збільшення.

  2. Демонтаж застарілих перил і на їх місце кріплення нових, збільшених в розмірі. Якщо цілісна величина велика й незручна, то металевий профіль поділяють на частини, після чого зварюють між собою і приварюють до стовпчиків.

  3. У процесі приварювання частин профілю, створюючи цілісний каркас, металеві деталі спочатку прихоплюють, перевіряючи рівність конструкції за рівнем, а потім надійно зварюють.

  4. Перемички приєднують зварюванням встик, перед тим вимірявши і нарізавши на частини потрібної довжини.

Також збільшення балкона по підлозі за рахунок прикріплення куточка до стіни може розширити корисну площу до 50 см з кожного боку конструкції. Дана технологія передбачає створення якісного і міцного балкона для проведення бажаного ремонту.

Конструкція для вашої квартири

В залежності від варіантів збільшення, початкового стану балкона і подальшого ремонту вибирають технологію. Кожна деталь зробить приміщення комфортним і змінить житлові умови в кращу сторону. Додаткові сантиметри благотворно позначаться на оформлення балкона, так як кожна сторона може додати до 50 см площі, на якій будуть розташовуватися необхідні речі.

Розширення дозволяє збільшити площу, але для того щоб продовжити кімнату або утеплити конструкцію знадобляться інші види роботи. Скління – необов'язковий, але важливий елемент будь-якої забудови. Якщо ви бажаєте зменшити витрати опалення та електроенергію, то виникає необхідність встановлення енергозберігаючих систем. Також може знадобитися утеплення, яке включає проведення додаткових ремонтних робіт і використання утеплюючих ізоляційних матеріалів: пінопласт, стіродур, мінвата, паробар'єр та інше.

Винос балкона по підлозі ціна Київ у нашій компанії прийнятна і дозволить кожному бажаючому провести якісний ремонт житла і збільшити площу виносної конструкції. Замовляєте послуги у професіоналів – це гарантія якості і міцності вашого балкона.