> >

Як вибрати балконний блок

Нове скління завжди робить приміщення більш функціональним і естетичним. Змінюючи застарілі конструкції новими, господар житла відчуває істотні зміни в плані ізоляції, економії на опаленні і кондиціонуванні, а також зможе повноцінно оцінити зручність власного житла. Головною деталлю скління квартири є балконний блок. Що це обговоримо докладніше.


Балконний блок що це таке

Конструкція складається з дверей і вікна, також може містити в собі кілька складових різного типу з використанням різної фурнітури для комфортного відкривання і закривання. Блок виконує сполучну і розділову функцію житла. Використовується, коли необхідно ізолювати балконне приміщення від кімнати. Пристрій допомагає утеплити і розділити ділянки житла, а також зробити їх більш комфортними.

Що таке балконний блок? – це конструкція, яка може мати наступні варіанти:

Как выбрать балконный блок
  • Стандартний. Даний варіант складається з глухого вікна, об'єднаного з дверима, які мають орний механізм. Вид вважається найдешевшим із-за мінімальної кількості рухомих одиниць. Двері складаються з двох частин: верхньої – з склопакета і нижньої – містить сендвіч-панель. Профіль вибирається виходячи з потреб енергоефективності та вартості.

  • Двері та поворотно-відкидне вікно. Вид може бути встановлений на габаритні прорізи, де вікно розташовано з одного боку. Одна частина конструкції може бути глухою, а друга мати поворотно-відкидну стулку. Також можливий варіант повністю орного віконного отвору. Двері також ділиться на дві частини: скло, сендвіч-панель.

  • Французький тип. Передбачає повне склення вікна від стелі до підлоги. Дана конструкція гарантує освітленість і оригінальний дизайн інтер'єру. Встановлюють в нові споруди, а також у приватні будинки і котеджі.

  • «Чебурашка» интересное и одновременно смешное название блок позаимствовал у ушастого мультипликационного героя. Дело в том, что конструкция располагает двери внутри, а окна по бокам - напоминая уши. Изделие содержит поворотно-откидные механизмы по требованию заказчика.

Який балконний блок вибрати – вирішувати вам. Але якщо ви сумніваєтеся в конструкції і хочете детальніше вивчити і розрахувати вартість кожного варіанта саме для вашої будівлі, рекомендуємо звернутися за консультацією до професіоналів. У кожному з перерахованих вище варіантів двері на балкон може йти в комбінації з вікнами, а також стояти окремо. Верхня і нижня частина може бути розділена імпостом або містити дві площини: склопакет і сендвіч панель. Вибір механізму також впливає на функціональність і управління. Ми пропонуємо орні, розсувні, поворотно-відкидні і поворотні варіанти.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Як вибрати балконний блок

Різноманітність механізмів і систем дозволяє вибрати конструкцію, яка ідеально підійде для вашого будинку. Але для того, щоб підібрати правильний варіант за співвідношенням ціни-якості і функціональності, пропонуємо розібратися балконний блок з чого складається.

Из чего состоит балконный блок

Система складається з:

  • Склопакета. Теплопровідність, освітленість залежить від кількості камер і наповнення інертним газом внутрішніх камер. Технології дозволяють забезпечити скло спеціальним покриттям, що відбиває сонячні промені і зробить систему ергономічною.

  • Профілю. Надійність і цілісність конструкції залежить від даного компонента. Кількість камер в профілі також визначає теплопровідність, шумоізоляцію і термін служби виробу в цілому. Якісний профіль забезпечить захист від протягів і холоду.

  • Фурнітури. Легкість користування і функціональність залежить від рухомих деталей. Фурнітура розраховується згідно з вагою стулок і вибирається виходячи з бажаних функцій.

Розмірковуючи, який балконний блок встановити, клієнти підбирають прийнятні варіанти кожної складової окремо. Будь - яке скління може бути як холодним, так і теплим. Для неопалюваних приміщень чи будинків, де високий рівень теплоізоляції не потрібен, встановлюють найбільш прості і доступні варіанти профілю і скла. Але скління з метою енерго-та теплозбереження вимагає більш технологічних варіантів і витрат, які будуть повернуті економією під час експлуатації.

Балконний блок як вибрати, ви вже знаєте. Але для того, щоб правильно зробити виміри і замовити конструкцію рекомендуємо зателефонувати або прийти в наш офіс. Консультація, оформлення замовлення, професійний монтаж – створять у вашому будинку приємний і затишний мікроклімат, який буде довгі роки радувати вас і вашу родину.

Дізнатися балконний блок який краще для вашого будинку або квартири ви зможете в нашій компанії. Зателефонуйте і викличте професійного майстра на дім.

Схожі статті

Купити балконний блок в Києві