> >

Винос балкона, види виносу балкона і лоджії

Щасливим володарям балкона в якийсь момент приходить думка, що було б непогано розширити додаткові метри. З цією метою почали своє існування роботи з виносу балкона.

Розширення балкону буває декількох типів:

  • винос по підвіконню;

  • винос від конструкції підлоги;

  • винос підлоги.

Винос вікон по підвіконню

Є найпоширенішим способом розширення балкону. Для такої роботи необхідно відсутність балконних вікон. Якщо балкон вже був засклений, доведеться демонтувати існуючі вікна, а потім приступати до основного процесу розширення. Тому перед склінням балкона необхідно подумати, чи потрібно буде в майбутньому розширення подібного типу. Якщо відповідь позитивна, набагато вигідніше замовляти і розширення підвіконня, і скління балкона в однієї фірми-підрядника.

Технологія розширення дуже проста і має деякі плюси. Монтаж починається з кріплення виносу до парапету балкона - приварюється спеціальний металевий куточок. Зовні цю конструкцію обшивають необхідним матеріалом (це може бути сайдинг, пластикова вагонка або щось інше). Всередині проводяться роботи по утепленню та оздобленню в залежності від побажань клієнта.

Такий винос балкона або лоджії має допустимі норми виступу від перила в межах 300 мм. При цьому з'явиться широке підвіконня близько 350 мм. Це дуже зручний і недорогий спосіб розширити площу балкона.

Винос конструкції від підлоги на балконі

В результаті такого розширення основа балкона залишається з колишньою площею, а в районі перил парапету простір розширюється в межах 350 мм. Технологія такого виносу розширює балкон на 30%, всередині з'являється зручне широке підвіконня, а зовнішній вигляд балкона має акуратну форму у вигляді трапеції.

Щоб розширити балкон від підлоги зовні монтується спеціальна трикутна конструкція. Її висота становить від відстані підлоги до перил парапету. Найчастіше для такої конструкції використовують металевий куточок, з якого варитися трикутний каркас, після чого набивається монтажна рейка. Однак, бувають випадки, коли необхідні додаткові металеві конструкції. Таке трапляється, коли парапет має аварійний стан, і існує ризик обвалення.

Далі йдуть зовнішня обробка балкона матеріалом для обшивки, утеплення і внутрішня обробка. Такий спосіб розширення має особливі плюси. По-перше, вартість робіт характерна своєю доступністю. По-друге, з'являється можливість якісно утеплити стінки парапету зі всіх сторін. Таким способом розширення часто користуються, коли хочуть надати балкону житловий характер. Використовуючи винос від підлоги, клієнт отримує скління, надійне утеплення і додатковий простір.

Винос підлоги (збільшення всій площі балкона або лоджії)

У цьому випадку збільшується загальна площа підлоги. Таке розширення можливе до 300 мм як спереду, так і з боків балкона. Технологія розширення набагато складніше, ніж попередній тип виносу, і займає більше часу. Однак, в результаті клієнт отримує величезний балкон, який згодом можна використовувати в якості додаткових житлових метрів квартири.

Роботи починаються з демонтажу існуючого парапету. У результаті залишиться лише плита. Далі монтується сталевий каркас майбутнього балкона. Він кріпиться швелерами як до плити, так і до стіни по всій довжині. Це необхідно для того, щоб основне навантаження йшло на несучу стіну, а майбутній балкон витримував великі навантаження.

Далі вариться новий парапет, після чого зварений каркас з усіх боків закривається металевими коробами білого кольору. Висота його може бути різною і залежить від побажань замовника, виходячи від висоти майбутньої підлоги. Після всіх зварювальних робіт роблять обшивку зовні будь-яким оздоблювальним матеріалом. Далі йде засклення.