> >

Заміна ущільнювача на вікнах

Резиновый уплотнитель на окна

Поява сучасних віконних систем порадувало користувачів будинків і квартир. Заміна старих дерев'яних конструкцій на металопластикові, стала новим етапом у дизайні та облаштуванні житла. Вікна ПВХ відрізняються практичністю і зручністю користування. У тому випадку, якщо всі комплектуючі володіють високою якістю. Тому своєчасна заміна та наладка комплектуючих допоможе вашому вікну працювати тривалий час, а вам жити без зайвого шуму і протягів.


Основні комплектуючі

Віконна система складається з декількох складових: профіль, пакет стекол, ущільнювачі, фурнітура. Остання деталь вимагає особливого догляду, тому розглянемо детальніше.

Ущільнювач – це елемент віконної системи, який розміщується в спеціальному відведеному пазі і забезпечує герметичність отвору. Часто випускають з гуми або пластику. Для того щоб конструкція функціонувала правильно рекомендується своєчасна заміна ущільнювача на вікнах. Для того щоб зрозуміти, що прийшла потреба оновити застарілі вкладки рекомендуємо звернути увагу на наступне:

  • Поява конденсату на склі та профілі

  • Появі цвілі.

  • Минуло більше п'яти років з заміни ущільнювача.

  • Через закриту стулку потрапляє вітер, холод, шум, пил з вулиці.

Якщо ваше вікно відповідає одному з перерахованих вище пунктів, то заміна гумок на пластикових вікнах просто необхідна.

Види та догляд

Ущільнювач є сполучною ланкою між профілем і склопакетом. За допомогою даної гумової стрічки створюється ізоляція і вітер не проходить в приміщення. Герметизація досягається в тому випадку, якщо гумки щільно притиснуті і досить еластичні.

Ущільнювачі бувають декількох видів:

  • EPDM або етилен-пропиленовый каучук. Гумова вставка має чорний колір і достатню еластичність.

  • TPE – пластмассо-гумовий ущільнювач, який іде вбудований в профіль.

Термін експлуатації залежить від факторів навколишнього середовища і правильного догляду. Найчастіше термін служби гумок складає 5 років з моменту встановлення віконних систем, але може бути більше, якщо ущільнювачі знаходяться в належному стані. Для цього необхідно підтримувати чистоту, регулярно мити вікна. Також рекомендується 2 рази на рік обробляти ущільнювач силіконовим гелем.

Заміна ущільнювача

Коли ви відчуваєте, що ваші вікна втратили герметичність, то зверніться до фахівців. Ми пропонуємо вигідну для вас вартість заміни ущільнювача на вікна і відповідне високу якість виконання роботи.

Заміна відбувається в кілька етапів:

  • Очищення ущільнювача і профілю від пилу і бруду.

  • Витяг старого ущільнювача, зачистка профілю.

  • Вставка нового ущільнювача.

Навички професіоналів допоможуть виконати роботу швидко і правильно. Тому економте час і зв'яжіться з нами для своєчасної заміни ущільнювача. І насолоджуйтеся теплом і затишком у вашому домі.

Схожі статті

Пластикові вікна

Ціни на заміну ущільнювача