> >

Вертикальні жалюзі для офісу

Зручне оснащення будинку або офісу може досягатися шляхом оформлення віконних прорізів. Саме ця частина інтер'єру дозволяє променям сонця потрапити в кімнату і наповнити її світлом. Також проста конструкція забезпечить проникнення свіжого повітря в приміщення і дасть можливість насолоджуватися комфортною атмосферою незалежно від часу доби. Для того, щоб функціонально і грамотно заповнити отвір, рекомендуємо встановити офісні штори жалюзі.

Оформлення кабінету

Багато компаній намагаються підтримувати єдиний строгий офісний стиль в дизайні інтер'єру. Саме тому всі деталі повинні бути витримані і відповідати функціональності для підтримки правильного і комфортного робочого місця для співробітників. Вертикальні жалюзі для офісу – поширений варіант, який відрізняється зручністю, ергономічністю і акуратністю. Оформлення робочого місця можна підтримувати у фірмових кольорах компанії завдяки різноманітній тканинній основі ламелей.

Пристрій можна регулювати залежно від освітленості. Даний виріб дозволить зменшити витрати електроенергії в денний час, а також створить відмінне середовище для працівників. Денне світло вважається найсприятливішим освітленням для очей, тому столи рекомендується встановлювати біля віконних прорізів. Купити офісні жалюзі будь-яких текстур і кольорів можна в нашій компанії.

Основні відмінності при виборі та оформленні замовлення полягають у наступному:

  • Розмір отворів і готового виробу.

  • Сторона відкривання і управління системою.

  • Матеріали для створення дизайну.

Варіанти управління офісні жалюзі можуть бути як механічні, де подача світла регулюється вручну, шляхом провертання ланцюгового механізму. Також можливий варіант автоматичного залучення як окремого отвору, так і всіх вікон у приміщенні. Дистанційний пульт підходить для труднодосяжних місць і зручності у відкритті.


Вертикальные офисные жалюзи
Жалюзи в офис
Вертикальные жалюзи фото
Вертикальные жалюзи
Вертикальные жалюзи в офис

На будь-який смак і колір

Якщо ви вирішили придбати жалюзі на вікна в офіс, то різноманітність представлених моделей порадує вас. Велика палітра фарб дозволить підібрати вдалий колір, а також створити необхідну освітленість залежно від сторони будівлі. Сонячна сторона потребує більшого затемнення, тому менша пропускна здатність тканини сприяє створенню комфортних умов праці.

Підбір рельєфу також грає роль в дизайні. Представлені тканини ламелей мають особливу текстуру, яку також можна використовувати для створення єдиного стилю. Жалюзі в офіс купити вибраного вами малюнка підкреслить елегантність фірми, і значно підвищить умови праці ваших співробітників, і відповідно - продуктивність.

Жалюзі для офісу легкі в догляді. Тому їх встановлюють в будь-яких місцях, незалежно від забруднення і прохідності місця. Для прибирання досить обробити вологою серветкою карниз, а також стерти пил з ламелей. Спеціальне просочення тканини не дає можливості утворенню і скупченню шкідливих бактерій і великих частинок пилу. У разі відмивання плям потрібно обробити забруднене місце вологою губкою зі щадним миючим засобом.

Придбання якісних жалюзі в офіс дозволить оригінально оформити приміщення в єдиному корпоративному стилі. А також створити сприятливі умови праці для своїх співробітників. Саме від правильного розташування робочих місць і освітленості залежить продуктивність і меншу втому працівників. Жалюзі офісні ціна різна, і відображає вибрані параметри при виготовленні. Для більш детального прорахунку рекомендуємо звернутися за вказаними номерами або заглянути в наш офіс.

Схожі статті

Купити вертикальні жалюзі в Києві