> >

Брус для дерев'яних вікон

Технологія виготовлення євробруса належної якості, процес трудомісткий і витратний за часом. Для виготовлення тришарового бруса деревина вибирається ретельно, методом радіального розпилу колоди досягається найкраща якість ламелі. Далі, ламель сушиться в спеціальних камерах до вологості 10-12%, потім йде процес усунення всіх видимих дефектів, таких як сучки, смола.

Трехслойный евробрус

Попередня підготовка бруса на цьому етапі закінчується, йде процес склеювання ламелей в єдиний брус, за допомогою спеціального преса і клей класу D4 європейського виробництва. Отриманий в результаті евробус калібрується до розміру 78х82 мм


Перевага тришарового євробрусу

Основною перевагою трейхлосного бруса на відміну від цільного масиву дерева, є його підвищена стійкість до вологи і температурних деформацій, він більш міцний і не має видимих дефектів.

Комбинированный евробрус

При виготовленні клеєного бруса використовуються як стандартні породи дерева (сосна, вільха, модрина), так і екзотичні (меранті, американський дуб, евкаліпт). Так само відмітною перевагою тришарового бруса є можливість виготовлення комбінованого вироби з 2-х сортів дерева, за основу використовується дві ламелі з сосни і одна з благородної породи дерева.


Схожі статті

Дерев'яні євровікна