> >

Французькі вікна в дизайні інтер'єру

Класика об'єднана з сучасністю, яка використовується в склінні - це французькі вікна. Розширення простору за рахунок збільшення віконного отвору - це сміливе рішення, тим більше якщо у вас до цього моменту були стандартні вікна. Поміняти старе, на нове, перспективне - відмінний варіант як для власного користування, так і для подальшого продажу. Тому якщо ви вирішили піти на цей крок і зробити будинок більш затишним, то дана стаття для вас.

Французьке вікно для вашого будинку

Конструкція являє собою вікна практично на всю стіну. Площині можуть бути розсувними, а також розчинятися у всередину або назовні. Досить часто ставлять французькі вікна в приватному будинку, але дані конструкції відмінно доповнять навіть найменшу столичну квартиру і збільшать площу. Найчастіше французькі вікна в квартирі встановлюють при виході на лоджію або балкон. Таке рішення зручно, але вимагає додаткових ремонтних робіт, пов'язаних з переплануванням або демонтажем частини отвору.

Французские окна

Також можливий варіант встановити французьке вікно замість балконного блоку. З цієї точки зору розрізняють кілька варіантів:

  • Цілісний отвір. Даний тип не має імпоста, але масивні і міцні рами здатні утримати створки.

  • Секції. Поділити французькі вікна на балкон на окремі секції - ідеальний варіант для розподілу навантаження. Для даного типу вибирають розсувні створки.

Будь-яке скління новими матеріалами створить приємну атмосферу в домі і комфортні умови для життя. Відкрита панорама стане відмінним дизайнерським рішенням.

Відновлюємо балкон

Столичні хрущовки і сталінки створені в суворих канонах забудовника, який не знав розкішного життя. Саме тому багато жителів столиці всерйоз задумалися питанням ремонту та оздоблення. Французькі вікна на балконі створюють певний шарм і є досить практичним доповненням до ремонту, який буде радувати мешканців довгі роки.

Французские окна на балкон

Французьке вікно на балкон вимагає спеціальної установки. Для цього необхідно демонтувати перестенок або цокольний блок, потім встановити відкриту конструкцію. Нагадаємо, що в разі демонтажу несучих стін, необхідно отримати офіційний дозвіл. Також при ремонті, варто звернути увагу на радіатори. Зазвичай, опалювальні труби знаходяться під віконним блоком, який може бути демонтований. Тому багато господарів встановлюють декоративні компактні радіатори біля вікна, щоб не порушувати вимоги і зберегти теплоту. Також можливе зменшення секцій і перенесення радіатора.

На французькі вікна ціна залежить від вартості матеріалів: типу профілю, конструкції рами, способу відкривання і т.д. Особливості конструкції підбираються під конкретні випадки і вдома, тому рекомендуємо викликати фахівця, який зможе розрахувати і порадити оптимальний варіант для вашої квартири.

Замовлення якісного варіанту

Вікно вимагає підвищеного рівня міцності, високої якості фурнітури і ущільнювачів, а також максимально допустимої кількості камер. Така комплектація допоможе збільшити шумоізоляцію, зберегти тепло. Що важливо при використанні скління в підлогу. Ми пропонуємо якісні варіанти з гарантією, також на французькі вікна ціна (Київ) у нас доступніше, ніж у посередників. Для розрахунку вартості ви можете залишити заявку на виклик майстра для заміру, а також зв'язатися з нами за вказаними на сайті телефонами для детальної консультації.