> >

Матеріали для якісного монтажу. Металеві нащільники

Існує чимало спецматеріалів, які допомагають будівельникам при монтажі вікон з пластика. Ось лише деякі.

Попередньо стисла саморозширююча стрічка

Матеріал являє собою ущільнювач з поліуретану з додавання вогнетривких компонентів. ПСУЛ зберігає якості піни і захищає її від впливу УФ-випромінювання.

Стрічкою ущільнюють металопластикові вікна, застосовують для теплоізоляції зрубів, а також ізоляції шуму. Вона здатна захистити стики віконних і дверних рам зовні і всередині від надмірної вологості, що важливо для їх довговічності.

Зовнішня віконна стрічка

Являє собою плівку, що володіє здатністю до гідроізоляції. Легко монтується на всіх типах поверхонь і деталей. Захищає зовнішній шов від попадання дощу, при цьому дозволяючи шву "дихати".

Внутрішня віконна стрічка

Схожа на зовнішню, але відрізняється здатністю до пароізоляції.

Професійна монтажна стрічка

Це ідеальний варіант для ізоляції і герметизації поверхонь при будівельних роботах. Однак для використання потрібен пістолет-аплікатор.

Нащільники

Це спеціальна плоска планка з ущільнювачем всередині. Кріпиться на самоклеючу стрічку, яка захищена від впливу перепаду температур.

Застосовується для облицювання, виконує естетичну функцію, а також охороняє піну від зайвої вологи. Нащільники згладжують нерівності укосу завдяки наявності м'якої кромки і не вимагають додаткового використання силікону. Досить довговічні і стійкі до негативів навколишнього середовища.