> >

Вибір якісного дерев'яного профілю

Поширення металопластикових конструкцій зробило дерев'яні вікна сегментом преміум класу. Порівняно зі старими рейками поганої якості, оновлений профіль став зручним і практичним, витонченим будовою з натуральних матеріалів. Саме тому багато клієнтів зупиняють свій вибір на представлених далі моделях.

Вибір якісного профілю

Дерев'яні євровікна – це обраний склопакет з профілем з масиву дерева. Якість даного виріб високого рівня, а практичність подібна ПВХ – вікон. Відмінною рисою є зовнішній вигляд і екологічність. Різноманітність деревних порід та виготовлення на замовлення допоможе втілити в життя будь-які задуми і бажання замовника. Пропонуємо встановити наступні серії вікон, які підійдуть в залежності від потреб:

 • Практик. Лінійка включає економічний варіант якісного профілю. Будь-яке вікно забезпечено базовими складовими і випускається за розмірами отвору.
 • Оптіма. Серія передбачає використання можливих функцій, а конструктивне рішення дозволяє зробити стулки будь-яких розмірів.
 • Ексклюзив. Вікна преміум класу. Розширена функціональність і особливий метод виробництва роблять профіль унікальним.

Кожна з представлених ланок має свої особливості в конструкції і виробництві. Дані нюанси варто врахувати при виборі тієї або іншої моделі вікон. Тому опишемо кожну лінію детальніше.

Дерев'яні вироби серії Практик

Серія передбачає базову комплектацію дерев'яної віконної конструкції. Варіанти виготовлення увазі стандартну прямокутну форму розмірами віконного отвору. Брус використовується 78х82 мм радіального розпилу деревини, що гарантує рівномірний малюнок. Застосовуваний матеріал – сосна, оброблена і пофарбована безпечним лакофарбовим покриттям на водній основі від німецької компанії Remmers.

Віконна серія включає наступні варіанти профілю:

 • Forestline – євробрус зі склопакетом з склеєних шарів сосни. Зовнішні частини стулки і рами встановлені захисні алюмінієві пластини.
 • ForestAlu. Дерево-алюмінієві варіанти скління. Зовнішня частина має алюмінієвий обклад, який протистоїть погодних впливів.
 • Forestslide. Розсувна система.
 • Forestdoor. Вхідні двері серії.

При замовленні варто врахувати, що максимальні габарити відкривається стулки займають 2400х900 мм. Цього розміру достатньо для невеликих житлових приміщень, але буде не вистачати при оформленні залу і довгого холу заміських будинків або комплексів. Також лінійка не передбачає застосування інертних газів і створення додаткового проміжку між склом для додаткової теплової подушки. Ще одним обмеженням є відсутність декоративних прикрас на склопакеті.

Збереження тепла – важлива частина при виборі панелей. У даній серії коефіцієнт опору теплопередачі складає 0,84 м2К/Вт. Використання ущільнювача німецької фірми Deventer забезпечать герметичність віконного будовою і не пропустить повітря з вулиці. Фурнітура GUUniJetсделает використання простим і зручним. Серія «Практик» також привертає доступною вартістю і високою якістю.

Дерев'яні вироби серії Оптима

Стандартна серія, яка включає необхідний набір опцій для комфортного використання сучасного вікна. Лінійка має ряд відмінностей у порівнянні зі спрощеною серією «Практик» і може бути використана в нестандартному варіанті скління. Також профіль може складатися з різних порід деревини, в тому числі і екзотичних: сосна, модрина, дуб, вільха, евкаліпт та інші.

Брус, який використовується в серії, що складається з трьох ламелей обраної породи дерева. Кожна з ламелей має різний напрямок і спіл, що зменшить майбутні деформації профілю і забезпечить довговічність. Також можлива комбінація сортів для того, щоб зменшити витрати і підкреслити красу натурального рельєфу матеріалу.

Дизайн в даній лінійці грає головну роль. Вибираючи дерев'яні вікна, ви зможете замовити наступні варіанти:

 • Арочні і косокутні. Виготовляються за заданим розміром радіусу. Можливе створення, як глухих, так і стулкових вікон.
 • «Под старину». Специальная технология, применяемая при производстве создает эффект старения древесины. Также возможно использование ретро-накладок.
 • Вікно з коробом. Віконниці доповнять зруб і зменшать деформацію. Короб встановлюється в отвори і фіксує положення вікна.
 • Безрамне кутове скління. Розжарені скла з'єднуються встик і не мають імпоста, який може перешкодити огляду.
 • «Торнадо» система, позволяющая окну проворачиваться на 180про. Стулка закріплена на осях, що дає можливість руху.
 • Радіусне засклення. Технологія дозволяє виготовити увігнуті чи опуклі склопакети з відповідним за формою профілем.

Будь вибране вікно буде виглядати елегантно, а в приміщенні буде тепло і затишно. Частини профілю захищені алюмінієвими вставками. Технологія ThermoWoodподразумевает використання спеціальної вставки, яка служить додатковим утеплювачем і знижує теплопровідність бруса, тим самим зберігаючи більше тепла в приміщенні.

Дерев'яні вироби серії Ексклюзив

Преміальна серія володіє розширеними конструктивними і дизайнерськими можливостями. Саме в цій ланці можна легко маневрувати зі стилем, кольором та формами. Такі вікна мають не тільки підвищеними характеристиками, але і дають повну свободу вибору: від форм і розмірів до фурнітури і самої системи.

Унікальність серії полягає у використанні гартованого скла великим розміром, ніж стулка. Тому зовнішня або внутрішня частина вікна повністю обшита склом. Сам профіль являє собою 78 мм брус клеєний з трьох ламелей. Вибір породи дерева і можлива комбінація обговорюється при замовленні вироби, а спеціальне фарбування допоможе зберегти природний рельєф матеріалу і захистити брус від зовнішніх впливів.

Серія вікон включає два напрямки: Hi-tech, Elit. Конструктивне рішення залежить від стану скла і подальшого використання.

Напрямок може бути наступним:

 • Внутрішній. Віконне скло розташоване на внутрішній поверхні стулки і повністю покриває профіль. Склопакет шириною 64 мм.
 • Зовнішній. Зовнішня або зовнішня частина з боку вулиці повністю покрита склом. Склопакет в даному випадку має ширину 58 мм
 • Балконний блок. Дана споруда поєднує внутрішнє і зовнішнє розміщення скла. Блок захищений спеціальним склом з двох сторін одночасно.
 • Розсувна система. Сучасна система дозволить грамотно склити терасу або літній майданчик закладу стильно і практично.

Склопакет може використовуватися на вибір замовника, в тому числі і енергозберігаючий та мультифункціональний. Фурнітура також підбирається з урахуванням вимог. Колір дерева і масив може бути різним: RAL-палітра підтримується виробником безпечних лакофарбових покриттів. Можливості виробництва передбачають використання дуба, сосни, вільхи, евкаліпта та іншої деревини.

Колірна гамма дозволить підібрати відтінок під будь-який дизайн інтер'єру та екстер'єру. Встановлюючи дерев'яні вікна будинку, ви піклуєтеся про екологічність і натуральність матеріалів, які прослужать вам довгі роки. Дерев'яні вікна – це зручний і практичний сучасне рішення скління.

Схожі статті

Дерев'яні євровікна в Києві