> >

П'ятикамерні металопластикові вікна

Щоб забезпечити свій будинок самими комфортними умовами, потрібно чимало постаратися і витратити достатню кількість сил. Матеріал для будинку повинен бути якісним і забезпечувати довговічне виконання своїх функцій на високому рівні. Це не оминає такий важливий аспект, як установка металопластикових вікон. Саме вони є бар'єром, між домашнім затишком і не завжди привітним навколишнім середовищем. Таким надійним бар'єром стануть п'ятикамерні металопластикові вікна з німецьких профілів Salamander Streamline, Rehau Euro 70, а також профілю українського виробництва ALM Plast Deluxe.

Чому п'ятикамерні вікна?

Говорячи простою мовою, камера профілю і склопакета – це простір, що знаходиться між стінками каркаса, в якому міститься прошарок повітря, який виконує функцію ізоляційного матеріалу завдяки своїй низькій теплопровідності. Найбільша кількість тепловтрати йде через склопакети, які займають найбільшу частину площі вікна. Виходячи з цього, логічно припустити, що ефективність ізоляції приміщення від навколишнього середовища прямо пропорційна кількості ізоляційних шарів як в склопакеті, так і в профілі. 

Ще не так давно п'ятикамерні металопластикові вікна були предметом розкоші у вигляді своєї дорожнечі. В даний момент, за рахунок спрощення технології виробництва без втрат ефективності, такі вікна є цілком доступними кожному, хто вирішив цим зайнятися.

П'ятикамерні вікна, основні переваги 

Відмінною рисою вікон з п'ятьма камерами є збільшена ширина профілю, що забезпечує ще більшу ступінь теплоізоляції, адже в більш широку раму можна помістити склопакет з великою кількістю камер. За рахунок цього також зростає ефективна шумоізоляція. Застосування таких вікон виправдане навіть при екстремально низьких температурах, приблизно до мінус 50 градусів за Цельсієм. Крім того, п'ятикамерні металопластикові вікна найбільшою мірою захищені від утворення конденсату і промерзання рами, що підвищує їх довговічність використання. Використання п'ятикамерних монтажних профілів у великих панорамних вікнах більш переважно, що пов'язано з високою загальною міцністю конструкції.

П'ятикамерні вікна Salamander, Rehau, Alm Plast - що краще?

Почати слід з того, що Salamander і Rehau– німецькі компанії з не менш ніж тридцятирічним досвідом роботи, використовують висококласну техніку та нешкідливі для здоров'я матеріали у виробництві. П'ятикамерні металопластикові вікна Саламандер і Рехау володіють однією з кращих технологій захисту від взлому. А обслуговування продукції і догляд за ними не вимагає наявності особливих умов. Доступність продукції досягається за рахунок широкої дилерської мережі по всій Україні.

Виробництво профілю ALM Plast має набагато скромнішу історію, ніж всесвітньо відомі німецькі бренди, але компанія встигла добре зарекомендувати себе на Українському, Білоруському, Російському і Молдавському ринку. Вікна з п'ятикамерного профілю АЛМ Пласт є прийнятним бюджетним варіантом з гарною якістю, і показниками теплопровідності.

Salamander Streamline - елітний профіль

П'ятикамерні металопластикові вікна Salamander Streamline – виготовлені з використанням сучасних технологій, що поєднують в собі передові технічні характеристики і ідеальний дизайн. Система Streamline має у своєму складі 5 камер, збільшену до 76 мм монтажну ширину, а також напливи на внутрішній стороні профілю для надійності кріплення фурнітури, що значно підвищує міцність вузлів кріплення і всієї віконної конструкції. Застосовується технологія «лабіринту» внутрішніх перегородок, що здійснює рівномірний розподіл статичних навантажень по всьому профілю. Зовнішні стінки в основних профілів мають товщину 3 мм. В камері присутній водозбір з похилою площиною, чотирьохміліметровий затвір і колектор, які забезпечують швидке і повне видалення дощової води і конденсату з рами і стулки.

Допустима максимальна товщина склопакета – 48 мм, що забезпечує оптимальну теплоізоляцію і захист від промерзання профілю, а також значно збільшує енергозбереження (коефіцієнт опору теплопередачі r = 0,77). Вся система має додатковий ущільнювальний контур, який можна вважати шостою камерою.

Схожі статті

П'ятикамерні вікна ALM Plast Deluxe.

П'ятикамерні вікна Rehau Euro 70

П'ятикамерні вікна Salamander Streamline