>

Тканинні ролети Колекція Bh-La

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 967.3 грн


Тканевые ролеты. Bh-La-001
Тканевые ролеты. Bh-La-002
Тканевые ролеты. Bh-La-005
Тканевые ролеты. Bh-La-007

Ціни на тканинні ролети Колекція Bh-La

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Bh-La

Тканинні ролети колекції Bh-La представлені 4 відтінками системи «день-ніч». Що ж цікавого у цій колекції, порівняно з іншими. Звичайно ж, особливість будови ролети та варіант використання трьох ступенів регулювання освітленості приміщення.

Основні характеристики

Колекція Bh-La – це колекція з 4 відтінків із горизонтальним візерунком Зебра. Ролети системи «день-ніч» представлені чергуванням прозорих та непрозорих смуг. Регулюючи розташування смуг, ви можете отримати різну міру освітленості будинку.

Ви можете підняти ролету, підняти, наклавши прозорі на непрозорі смуги (середній ступінь затемнень) повністю перекрити прозорі смужки непрозорими.

Для виробництва ролет використовується тільки 100% поліестер. Тканина ролети не мнеться і не псується від зовнішніх факторів, не мажеться і проста в догляді. Вам потрібно мінімум особистого часу і миючого засобу для вологого прибирання.

Для особливо вимогливих господинь можна провести прибирання за допомогою пилососа. Ролета регулюється за допомогою механізмів: відкритого чи закритого (з плоскими і п-образно направляючими).

Купити тканинні ролети колекції Bh-La

У нашому каталозі ви можете вибрати тканинні ролети колекції Bh-La в 4 кольорах: білий, бежевий, світло-коричневий і сірий графітний. На кожній непрозорою стрічці щільно вишиті горизонтальні смуги.

Розраховується вартість рулонних штор за «онлайн-калькулятором». Ціна формується з кількості погонних метрів та механізму кріплення. Стандартний розмір ролети -150х50 см, максимальна висота ролети 160 см. Ми також працюємо з індивідуальними розмірами.

Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом. Рулонні штори колекції Bh-La можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч