>

Тканинні ролети Колекція Bh-La

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 895.5 грн


Тканевые ролеты. Bh-La-001
Тканевые ролеты. Bh-La-002
Тканевые ролеты. Bh-La-005
Тканевые ролеты. Bh-La-007

Ціни на тканинні ролети Колекція Bh-La

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Bh-La

Тканевые ролеты коллекции Bh-La представлены 4 оттенками системы «день-ночь». Что же интересного в этой коллекции, по сравнению с другими. Конечно же, особенность строения ролеты и вариант использования трех степеней регулирования освещенности помещения.

Основні характеристики

Коллекция Bh-La – это коллекция из 4 оттенков с горизонтальным узором Зебра. Ролеты системы «день-ночь» представлены чередованием прозрачных и непрозрачных полос. Регулируя расположение полос, вы можете получить разную степень освещенности дома.

Ви можете підняти ролету, підняти, наклавши прозорі на непрозорі смуги (середній ступінь затемнень) повністю перекрити прозорі смужки непрозорими.

Для виробництва ролет використовується тільки 100% поліестер. Тканина ролети не мнеться і не псується від зовнішніх факторів, не мажеться і проста в догляді. Вам потрібно мінімум особистого часу і миючого засобу для вологого прибирання.

Для особливо вимогливих господинь можна провести прибирання за допомогою пилососа. Ролета регулюється за допомогою механізмів: відкритого чи закритого (з плоскими і п-образно направляючими).

Купити тканинні ролети колекції Bh-La

У нашому каталозі ви можете вибрати тканинні ролети колекції Bh-La в 4 кольорах: білий, бежевий, світло-коричневий і сірий графітний. На кожній непрозорою стрічці щільно вишиті горизонтальні смуги.

Рассчитывается стоимость рулонных штор по «онлайн-калькулятору». Цена формируется из количества погонных метров и механизма крепления. Стандартный размер ролеты -150 х50 см, максимальная высота ролеты 160 см. Мы также работаем с индивидуальными размерами.

Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом. Рулонні штори колекції Bh-La можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч