>

Тканинні ролети Колекція Magic

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 834.2 грн


Тканевые ролеты. Magic DN-301
Тканевые ролеты. Magic DN-302
Тканевые ролеты. Magic DN-303
Тканевые ролеты. Magic DN-304
Тканевые ролеты. Magic DN-306
Тканевые ролеты. Magic DN-307
Тканевые ролеты. Magic DN-308
Тканевые ролеты. Magic DN-310

Ціни на тканинні ролети Колекція Magic

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Magic

Тканинні ролети колекції Magic представлені 8 відтінками середнього ступеня щільності із вбудованою системою «день-ніч». Тканина ролети поєднує чергування смуг із прозорої та непрозорої тканини. Рівень світлопоглинання від 40 до 60%.

Основні характеристики

Колекція Magic - це колекція з 8 відтінків від світло-бежевих до коричневих різного ступеня насиченості. Освітлення регулюється з допомогою особливостей накладання смуг. Вам пропонується 3 варіанти регулювання поглинання сонячних променів.

Ви можете підтягнути механізм кріплення ролети, розташувавши прозорі смужки на прозорі, тим самим змоделювавши рівень затемнення на 40%. Якщо використовувати механізм, маючи смужки «непрозорі на прозорі», то рівень світлопоглинання буде 60%.

Система «день-ніч» колекції Magic виготовляється зі 100% поліестеру на високоточному обладнанні. Тканина ролети має і пилевідштовхувальні властивості. Безперечним плюсом колекції є ще факт антибактеріальних властивостей.

В нашому магазині ми пропонуємо вам підібрати спільно з ролетів механізм кріплення. Вашій увазі пропонується 2 типу: відкритого з напрямними Волосінь і закритого (з плоскими і п-подібними направляючими). Для ознайомлення зовнішнього вигляду ролети разом з механізмом на сайті представлені фотографії.

Купити тканинні ролети колекції Magic

У нашому каталозі ви можете вибрати тканинні ролети колекції Magic у 8 відтінках. Для розрахунку ціни скористайтесь нашим сервісом онлайн-калькулятор. Ми працюємо як із стандартними розмірами віконних рам, так і з індивідуальними.

Варто відзначити, максимальна висота ролети становить 160 див. Якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете заповнити форму зворотного зв'язку. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Рулонні штори колекції Magic можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч