>

Тканинні ролети Колекція Imagine

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 879.1 грн


Тканевые ролеты. Imagine DN-401
Тканевые ролеты. Imagine DN-402
Тканевые ролеты. Imagine DN-403
Тканевые ролеты. Imagine DN-404
Тканевые ролеты. Imagine DN-405
Тканевые ролеты. Imagine DN-406
Тканевые ролеты. Imagine DN-407

Ціни на тканинні ролети Колекція Imagine

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Imagine

Тканинні ролети колекції Imagine представлені 6 відтінками з вбудованою системою «день-ніч». Щільність захисту від сонячних променів становить 40-60%. Колекція цікава своєю універсальністю в плані регулювання освітлення в будинку.

Основні характеристики

Колекція Imagine представлена 6 відтінками з вираженими горизонтальними смугами, пропускають сонячне світло. Ролети регулюються за допомогою накладання прозорих смуг на непрозорі (коефіцієнт світлопоглинання 60%), прозорих на прозорі (коефіцієнт світлопоглинання 40%).

Матеріал ролети представлено 100% поліестер. Тканина не мнеться, не брудниться, володіє антибактеріальними властивостями і проста в догляді. Досить вологого прибирання з допомогою будь-яких миючих засобів.

Механізм кріплення для ролет представлений в 2 варіантах: відкритого типу з напрямними Волосінь і закритого (з плоскими і п-образно направляючими). Для вашої зручності на сайті розміщені фотографії зовнішнього вигляду ролети з механізмом кріплення.

Купити тканинні ролети колекції Imagine

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції Imagine в 6 різних відтінках. Універсальні ролети з 3 видами регулювання, для створення вашого комфортного освітлення в будинку.

Для розрахунку ціни використовуйте наш додаток «онлайн-калькулятор». Ціна формується виходячи з кількості погонних метрів ролети і обраного механізму. Ми працюємо як зі стандартними розмірами вікон, так і з індивідуальними замовленнями. Максимальна довжина ролети 160 см, при стандартній ширині 50 см.

Якщо у вас залишилися питання, чи ваше вікно відрізняється по дизайну, пишіть нам за формою зворотного зв'язку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом. Рулонні штори колекції Imagine придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч