>

Тканинні ролети Колекція Energy

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 1095.3 грн


Тканевые ролеты. Energy DN-701
Тканевые ролеты. Energy DN-702
Тканевые ролеты. Energy DN-703
Тканевые ролеты. Energy DN-704
Тканевые ролеты. Energy DN-705
Тканевые ролеты. Energy DN-706

Ціни на тканинні ролети Колекція Energy

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Energy

Тканинні ролети колекції Energy представлені 6 відтінками підвищеної міцності із вбудованою системою «день-ніч». Великий вибір ролет з смужками, що чергуються, типу Зебри для вашого будинку. Регулюючи положення смуг, ви можете створити ідеальне освітлення.

Основні характеристики

Колекція Energy – це колекція для найвибагливіших, для кого важливо мати можливість регулювати освітлення у приміщенні. У колекції 6 відтінків представлених чергуванням горизонтальних смуг.

У ролете використовується 2 типу різних тканин: більш щільна основа, яка не пропускає сонячні промені і прозора. Регулювати ролету нескладно, достатньо міняти положення рулонної штори за допомогою механізму.

Ви можете розташувати непрозорі смуги на прозорих і тоді світлопоглинання складе 100%. Або прозорі смуги будуть на прозорих і при цьому поглинання сонячних променів складе до 70%. Також ви можете підняти ролету до самого верху. Для вас пропонується 3 різних типу механізму: відкритий з напрямними Волосінь і закритий (з плоскими і п-образно направляючими).

Ролета виготовляється з 100% поліестеру. Матеріал володіє антибактеріальними, пиловідштовхуючими властивостями. Для догляду потрібно звичайне миючий засіб. Прибирання виконується не частіше 1 рази в тиждень.

Купити тканинні ролети колекції Energy

В нашем каталоге вы можете посмотреть и выбрать тканевые ролеты коллекции Energy в 6 оттенках. Для выполнения расчетов мы предлагаем вам воспользоваться нашим сервисом «онлайн-калькулятор». Стоимость изделия формируется от выбранного количества метров ролеты и механизма крепления.

Працюємо з різними замовленнями, в тому числі і індивідуальними. Якщо у вас залишилися питання, ви можете написати нам, і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом. Рулонні штори колекції Energy можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч