>

Тканинні ролети Колекція Passion

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 903.9 грн


Тканевые ролеты. Passion DN-801
Тканевые ролеты. Passion DN-802
Тканевые ролеты. Passion DN-803
Тканевые ролеты. Passion DN-804
Тканевые ролеты. Passion DN-901
Тканевые ролеты. Passion DN-902
Тканевые ролеты. Passion DN-903
Тканевые ролеты. Passion DN-904

Ціни на тканинні ролети Колекція Passion

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Passion

Тканинні ролети колекції Passion представлені 8 відтінками з вбудованою системою «день-ніч». Колекція системи «день-ніч» представлена у 2 варіантах: 4 з тонкими смужками на основі та 4 з чітким поділом смуг, виділених білою лінією. Світлопоглинання ролет регулюється та становить від 70 до 100%.

Основні характеристики

Колекція Passion представлена 8 відтінками із вбудованими горизонтальними смугами системи «день-ніч». На полотні використовується 2 види тканин, що розрізняються за щільністю. Особливість регулювання положення смуг по ролеті дозволяє змінювати рівень освітленості кімнати.

Малюнок ролети представлений горизонтальними смугами у вигляді тонких смуг на єдиному тлі і 4 відтінками, з виділеною білою лінією смуг на основі. Матеріал виконаний з 100% поліестеру. Догляд за ролетою нескладний. Досить вологого прибирання з миючим засобом. Перед початком відходу бажано пропилососити ролету.

Регулювати освітлення можна за рахунок підтягування смуг, з накладенням непрозорих один на одного (коефіцієнт світлопоглинання 70-80%) або непрозорі накладаються на прозорі (світлопоглинання 100%). Ви можете також підняти повністю ролету, підтягнувши механізм догори.

Механізм кріплення для ролет представлений в 2 варіантах: відкритого типу з напрямними Волосінь і закритого (з плоскими і п-образно направляючими).

Купити тканинні ролети колекції Passion

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції Passion в 8 різних відтінках. Для розрахунку ціни використовувати онлайн-калькулятор. В загальну вартість входить ціна за погонний метр і обраний механізм. Варто зазначити, наші рулонні штори не вимагають свердління при установці.

Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом. Рулонні штори колекції Passion можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч