>

Тканинні ролети Колекція Арабеска

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 381.6 грн


Тканевые ролеты. Арабеска 1839
Тканевые ролеты. Арабеска 1842
Тканевые ролеты. Арабеска 2018
Тканевые ролеты. Арабеска 2070
Тканевые ролеты. Арабеска 2082
Тканевые ролеты. Арабеска 2236

Ціни на тканинні ролети Колекція Арабеска

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Арабеска

Якщо вам хочеться повісити в будинку класичні штори на вікна, але ви розумієте, що догляд за ними забере багато часу, то пропонуємо вашій увазі нашу колекцію Арабеска. Зверніть увагу - 6 відтінків з химерно вишитими візерунком будуть ідеально виглядати у вашій квартирі або будинку. Відмінний показник світлопоглинання в 60-70% також доповнить ці дані.

Основні характеристики

Колекція Арабеска підійде до кожного інтер'єру. Ми пропонуємо вам 6 виграшних відтінків. Хотіли повісити штори? Замініть їх на рулонні з колекції Арабеска. Цікавий малюнок, фактура, легкість догляду. Достоїнства можна перераховувати довго. В основі ролети 100% поліестер. Вам знадобиться мінімум часу для очищення ролети. Миючий засіб чи пилосос і ваші витрати за часом 1 раз в тиждень.

Коефіцієнт світлопоглинання 60-70%. У будинку буде створюватися комфортна обстановка, приємна для сімейного проведення часу. А цікавий малюнок, уявіть, як сонячні промені будуть по-різному висвічувати орнамент ролети.

Ми пропонуємо вам встановити ролету з 3 різними за зовнішнім виглядом кріпленнями. Варто зазначити, що для фіксації рулонних штор не потрібно свердління віконної рами. Ви зможете підібрати механізм на основі своїх уподобань. Вашій увазі механізм відкритого типу і закритого (з плоскими і п-подібними складовими).

Купити тканинні ролети колекції Арабеска

Тканинні ролети колекції Арабеска кращий варіант для тих, хто хотів би повісити штори, але кому не хочеться виділяти багато часу на догляд. Цікавий принт, легкість догляду і відмінний показник світлопоглинання виділять цю колекцію серед інших.

Розрахувати вартість просто, скористайтесь нашим онлайн-калькулятором. А якщо у вас залишаться питання, ми з радістю відповімо на них в найкоротші терміни.

Рулонні штори колекції Арабеска можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч