>

Тканинні ролети Колекція Ніл

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 400.1 грн


Тканевые ролеты. Нил 01
Тканевые ролеты. Нил 02
Тканевые ролеты. Нил 03
Тканевые ролеты. Нил 04

Ціни на тканинні ролети Колекція Ніл

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Ніл

Тканинні ролети колекції Ніл точно не залишать вас байдужими. Чотири відтінки з незвичайним орнаментом: переплетення жаккарда йдуть у вертикальному або горизонтальному напрямку, нашаровуються один на одного. І саме ця особливість малюнка створює 3-D ефект.

Основні характеристики

Колекція Ніл - це варіант для тих, хто любить щось незвичайне і цікаве. Графічний малюнок у вигляді плоских і об'ємних смуг жаккарда створює об'ємний ефект. У виробництві ролети використовується 100% поліестер. Все виробництво ведеться на високоточному обладнанні.

Показники світлопоглинання знаходяться в середньому діапазоні і становлять від 60 до 70%. У вашому будинку завжди буде створюватися затишна і комфортна обстановка. Весь асортимент колекції представлений 4 відтінками. Догляд за такими ролетами досить простий. Поліестер в основі гобелена не мнеться, володіє пиловідштовхуючими і антибактеріальними властивостями.

Для зручності підбору ролети ми надаємо вашій увазі 3 різних механізму: відкритого типу і закритого. Закритий варіант пропонується в 2 варіантах: з плоскими і п-подібними направляючими.

Купити тканинні ролети колекції Ніл

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції Ніл в 4 різних відтінках, оформивши їх у лаконічні та сучасні механізми. Варто відзначити, що всі кріплення не вимагають свердління.

Для зручності виконання розрахунків ми пропонуємо вам ознайомитися з нашим сервісом «онлайн-калькулятор». У вартість закладена ціна за погонний метр ролети і обраний вами механізм кріплення.

Якщо розміри вашого вікна відрізняються від стандартних, то вам необхідно вказати всі дані у формі зворотного зв'язку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом. Рулонні штори колекції Ніл можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч