>

Тканинні ролети Колекція Фала

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 426.5 грн


Тканевые ролеты. Фала 2280
Тканевые ролеты. Фала 2300
Тканевые ролеты. Фала 2301
Тканевые ролеты. Фала 2304

Ціни на тканинні ролети Колекція Фала

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Фала

Тканинні ролети колекції Фала представлені вашій увазі в 4 насичених відтінках. Відмінною особливістю цих ролет є вигравіруваний малюнок у вигляді смуг, який так часто використовують на тканинних шторах.

Основні характеристики

Колекція Фала представлена в 4 відтінках. Цікавою особливістю даної колекції є наявність малюнка у вигляді смуг, як би переплітаються один з одним. Всі наші ролети виробляються на високоточному обладнанні з 100% поліестеру.

За рахунок особливостей волокна ролети не мнеться, не мажеться і за нею просто доглядати. Вам необхідно тільки миючий засіб і час, щоб виконати вологе прибирання 1 раз в тиждень. Для особливо вимогливих домогосподарок ми пропонуємо використовувати пилосос як доповнення і теж не частіше 1 рази в тиждень.

Показник світлопоглинання доходить до 70%. Ми пропонуємо вам придбати все під ключ: ролету разом з механізмом. Для вас пропонується на вибір механізм відкритого типу і закритого (з п-образними і плоскими направляючими). Зовнішній вид механізмів ви можете подивитися на нашому сайті. Варто відзначити, що установка ролет не вимагає свердління. Також в нашій опції є послуга виміру. Точніше про неї ви можете дізнатися нижче.

Купити тканинні ролети колекції Фала

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції Фала в 4 відтінках. Цікавий малюнок ліній, які накладаються на основу ролети, виглядає виграшно і так схожий зі шторами.

Щоб ви могли розрахувати вартість нашої ролети ми пропонуємо вам скористатися онлайн-калькулятором. Ми працюємо і з нестандартними формами вікон. Якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете заповнити форму зворотного зв'язку. І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Рулонні штори колекції Фала можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч