>

Тканинні ролети Колекція Bambus

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 381.6 грн


Тканевые ролеты. Бамбус 320/01
Тканевые ролеты. Бамбус 321/03
Тканевые ролеты. Бамбус 328/04

Ціни на тканинні ролети Колекція Bambus

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Bambus

Тканинні ролети колекції Bambus – це 3 насичені монохромні відтінки, на яких вишитий щільний візерунок, що нагадує стебла бамбука. Не всі знають, але у перекладі з німецької Bambus означає бамбук, може тому колекція названа саме так. Це колекція для тих, хто любить спокій і умиротворення.

Основні характеристики

Колекція Bambus представлена вашій увазі в 3 відтінках. Це ніжний бежевий, теплий коричневий матовий графітний. Ролети виробляються на високоточному обладнанні. Вишитий малюнок у вигляді стебел бамбука органічно і доречно виглядає на даних відтінках.

Показник світлопоглинання в межах medium 60-70%. В плані догляду нашим ролети потрібна тільки періодично виконується волога обробка. Вам достатньо проводити прибирання з миючим засобом або пилососити ролету не більше 1 разу в тиждень. Як бачите, вам не знадобиться витрачати багато часу і сил по догляду за ролетами. Також варто відзначити, що рулонні штори мають грязеотталкивающимі властивостями.

Ролети представлені разом із механізмами. Ми пропонуємо на вибір – відкритого типу (основа рулонної штори буде видна) та закритого (з п-подібними та плоскими напрямними).

Купити тканинні ролети колекції Bambus

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції Bambus в 3 монохромних і насичених відтінках. Рулонні штори виконані з цікавим малюнком у вигляді стебел бамбука.

Для розрахунку вартості ціни ролети для вашої зручності на сайті є онлайн-калькулятор. Нагадуємо вам, ціна складається з кількості замовлених вами погонних метрів ролети та обраного механізму. Якщо у вас раптом виникнуть складності в розрахунку або залишаться питання, то залиште нам заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Рулонні штори колекції Bambus можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч