>

Тканинні ролети Колекція Ікея

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 381.6 грн


Тканевые ролеты. Икея 1800
Тканевые ролеты. Икея 1802
Тканевые ролеты. Икея 1842
Тканевые ролеты. Икея 2068
Тканевые ролеты. Икея 2073
Тканевые ролеты. Икея 2083
Тканевые ролеты. Икея 2085
Тканевые ролеты. Икея 2086
Тканевые ролеты. Икея 2095

Ціни на тканинні ролети Колекція Ікея

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Ікея

Кожен грамотний дизайнер любить використовувати предмети для оформлення інтер'єру з IKEA. Але що робити з рулонними шторами? Адже для створення гармонії так важливо щоб все виглядало ідеально. Ось саме в цьому випадку ми пропонуємо вам звернути увагу на нашу колекцію Ікея. Десять відтінків різного ступеня насиченості і візерунків органічно впишуться в будь-який інтер'єр.

Основні характеристики

Колекція Ікея цікава своїм незвичайним малюнком. Тут ви знайдете і лінії і округлі форми. Ви зможете повністю оформити зі смаком інтер'єр вашого будинку. Вашій увазі пропонується 10 різних відтінків.

Світлопоглинання наших рулонних штор, вироблених на високоякісному обладнанні, до 70%. У виробництві використовується тільки якісний 100% поліестер, за яким легко доглядати. Тканину наших ролет не мнеться і не брудниться, що є мрією будь-якої господині.

Механізми кріплення йдуть в комплекті, і вам залишається лише підібрати їх зовнішній вигляд. Відкритий тип, при якому буде видно основа ролети або закритий. Закритий тип представлений в 2 варіантах: з плоскими або п-подібними направляючими. Купити тканинні ролети колекції Ікея.

Тканинні ролети колекції Ікея – найповніший за дизайнерським рішенням варіант. В інтер'єрі вашого будинку використовується декор різних форм та кольорів і у вас виникли складності у підборі ідеальної картинки будинку? Скористайтеся нашими рулонними шторами із колекції Ікея!

Купити тканинні ролети колекції Ікея

Розрахувати вартість просто. На нашому сайті ви можете звернутися до онлайн-калькулятором. Ціна за метр ролети, за механізм і установку. Але якщо ваше вікно відрізняється від стандартних параметрів, то напишіть нам і ми зробимо індивідуальний розрахунок саме для вас. Залишилися питання? Напишіть нам, і наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротші терміни.

Рулонні штори колекції Ікея можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч