>

Тканинні ролети Колекція Топаз

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 381.6 грн


Тканевые ролеты. Топаз 785
Тканевые ролеты. Топаз 873
Тканевые ролеты. Топаз 877
Тканевые ролеты. Топаз 2057
Тканевые ролеты. Топаз 2073

Ціни на тканинні ролети Колекція Топаз

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Топаз

Тканинні ролети колекції Топаз – це 5 різних відтінків, які складаються з основи та вишитих на ній звивистих малюнків квадратів, що накладаються один на одного по кутах. Цікава колекція, особливо для тих, хто любить геометрію та точність у всьому.

Основні характеристики

Колекція Топаз – це напевно варіант для тих, хто любить щось незвичайне та цікаве. Рулонна штора проводиться за останніми вимогами і тенденціями. Кращі верстати, 100% поліестер у складі та цікавий малюнок у вигляді квадратних та прямокутних фігур, які з'єднуючись один з одним по кутах, створюють візерунок у єдиному стилі.

Проникність сонячних променів до 30-40%, так як поглинання до 70%. Використовуючи ролету, ви завжди можете створити ідеальне освітлення в будинку. Багатьох хвилює питання по догляду рулонних штор. Наші ролети прості у догляді. Вам достатньо звичайного миючого засобу і мінімум часу.

Ролети йдуть в комплекті з фіксуючим механізмом. На ваш вибір ми пропонуємо 2 різних типи: відкритий тип з напрямними Волосінь і закритий тип з п-образними і плоскими напрямними.

Купити тканинні ролети колекції Топаз

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції Топаз в 5 відтінках з квадратної геометрії. Любите лаконічність? Тоді ця колекція точно для вас. Щоб вам було простіше розібратися в ціні за наші рулонні штори, для вас розроблений зрозумілий і простий по використанню онлайн-калькулятор.

Для розуміння ціни вам треба вибрати необхідну кількість погонних метрів стандартної ширини 50 см, механізм і необхідність установки. Варто зазначити, що ми працюємо також і з нестандартними розмірами віконних рам. Тому ви можете залишити нам заявку, вказавши параметри вікна, а наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Рулонні штори колекції Топаз можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч