>

Тканинні ролети Колекція Маракеш

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 426.5 грн


Тканевые ролеты. Маракеш 2
Тканевые ролеты. Маракеш 4
Тканевые ролеты. Маракеш 11
Тканевые ролеты. Маракеш 14
Тканевые ролеты. Маракеш 15
Тканевые ролеты. Маракеш 16
Тканевые ролеты. Маракеш 17
Тканевые ролеты. Маракеш 19

Ціни на тканинні ролети Колекція Маракеш

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Маракеш

Тканинні ролети колекції Маракеш – ексклюзив сходу у вашому домі. Вісім відтінків точних горизонтально розташованих смуг різної товщини на основі близької за кольором. Ви любите Марокканський стиль і вам близький до Сходу? Зверніть увагу на нашу колекцію, з нею ви гармонійно облаштуєте свій будинок, створивши східну казку.

Основні характеристики

Колекція Маракеш походить від відвідування Марракеша - найтуристичного міста в Марокко. Автор колекції переглянув усе, що було автентичного в країні, оцінивши столичний блиск і віддавшись історії. Колаборацією цього стало створення колекції рулонних штор колекції Маракеш.

5 відтінків з щільно розташованими горизонтальними смугами різної довжини і товщини. Смуги близько розташовані один до одного і при цьому немає різкого виділення на основі, за рахунок того, що відтінок бази схожий з смугами.

Наші рулонні штори виконані з 100% поліестеру. Тканина легка у догляді. Досить миючого засобу та вологого прибирання 1 раз в тиждень. Для особливо вимогливих можна використовувати пилосос.

Показник поглинання сонячних променів 60-70%. Ролети Маракеш продаються в комплекті з 3 різними механізмами: відкритого типу і 2 закритого (з п-образними і плоскими направляючими).

Купити тканинні ролети колекції Маракеш

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції Маракеш в 5 відтінках. Малюнок у вигляді горизонтальних смуг різної товщини і довжини нагадує схід. Ваш будинок доповниться ще одним елементом марокканського стилю.

Всі розрахунки щодо вартості можна виконати через онлайн-калькулятор. Ми працюємо як зі стандартними розмірами вікон, так і індивідуально виконаними. Якщо при заповненні у вас залишилися питання, залиште свої запитання на нашій формі зворотного зв'язку. Наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротші терміни.

Рулонні штори колекції Маракеш можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч